Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért írta fel nekem a doki?

Miért írta fel nekem a doki?

Figyelt kérdés
1 éve nem jön a babó.Peteérés van, ovu van. Ma felírt 3 doboz (30szem) clostilbegyt.A ciklus 3.-8.ig napig 2x1 szemet. Ezt miért írhatta fel?
2016. febr. 1. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért,hogy segítse a peteérést.Clostyt peteérésre szokták felírni!Remélem majd visszahív középidőben mert uh nélkül veszélyes szedni mert cisztát is okozhat a nem megrepedt tüsző...
2016. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Manka68 ***** válasza:
58%

Mert a dokid felelőtlen, és nem a te érdekeidet nézi.

A clostis kezelés az oep-nek ingyen van, míg a kivizsgálások nem. Ha sikerül teherbe esned vele jó, ha nem akkor úgyis visszamész alapon.

Kérdés : volt a párodnak spermavizsgálata? Rendben volt? Neked volt átjárhatósági vizsgálatod, IR, pajzsmirigy vizsgálat? Jók lettek az értékek? Ha bármelyikre NEM a válasz, lehet hogy jobban járnál ha másik dokit keresnél, aki tényleg veled foglalkozik.

Még egy dolog : clostihoz illik ciklust követni, tüszőrepesztőt és progeszteron pótlást adni. Ha egyben felírta neked a 3 havi adagot, akkor valószínűleg ezek elmaradnak. :-(

2016. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, semmi vizsgálat nem volt még. Eddig minden hónapban megrepedt a tüszőm. ( hőmérőzõk) nem mondta hogy menjek vissza. Csak 3 hónap múlva.
2016. febr. 1. 17:57
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Mi nem vartunk az allamra, mert akkor sose lett volna babank. Minden kivizsgalast mi talaltunk ki szakkonyvek es a net segitsegevel es meg is csinaltattuk magan uton. Megerte, most vagyok 34 hetes.:)


Ha gondolod, irj ram priviben es megirom, mik voltak.

2016. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Huh ez elég rossz így. Alapban nem lenne gond, hogy felír neked clostilt, de hogy egyből ennyit és még vissza sem hív. Nekem is úgy volt, hogy mielőtt felírta megnézett uh-on (ciszta kizárása miatt), majd utána félidőben, hogy megnézze hol tart a peteérés, mennyi pete van stb. Elvileg nekem is volt minden hónapban peteérésem és tüszőrepedésem, de ez a gyógyszer arra is jó, hogy jobban "megtapadjon" a megtermékenyült pete.

Szóval az semmiképpen sem jó, hogy beszedet veled ennyi clostilt és még meg sem néz közben. Én kikérném másik doki véleményét is ezzel kapcsolatban.

2016. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!