Snezykee kérdése:

5 hetes terhes vagyok, de megis erzem azt az érzést " mintha megjonne " . Mitől van?

Figyelt kérdés
Tervezett baba volt, 3 honap próbálkozás utan vegre megfogant a baba. Magán orvosom van, annyi kerdest zuditottam ra egyszerre hogy ezt elfelejtettem megkérdezni, azt se tudtam mit kérdezzek tole annyira izgatott voltam es boldog. De mindig van az az erzes mielott meg jön ne. Miert van? Koszonom a valaszokat.
2016. febr. 3. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes. Én 22 hetes vagyok és ma nekem is volt 1-2 percig tartott. Nyugi :))
2016. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom, annyira megnyugodtam. Jó egészséget nektek , es gratulálok :)
2016. febr. 3. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
mert ez egy tipikus korai terhességi tünet...ezért is mondják hogy a terhességi tünetek gyakran nagyon hasonlóak a premenstruációs tünetekhez.
2016. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nő a méh, nyúlnak a szalagok. Teljesen természetes, magnézium enyhíti. Ha erős görcs jelentkezik vagy vérzés (barna, rózsaszín, mindegy milyen) akkor kell orvoshoz menni, addig szinte minden más normális.
2016. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a megnyugtató valaszokat :))
2016. febr. 3. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!