Eljutottunk az orvoshoz kivizsgálásra, de mi jön még?

Figyelt kérdés

2014-óta próbálkozunk ,tavaly lepattintott a doki hogy még 8-9 hónap nem a világ.Kedden elmentünk újra,kaptam vérvizsgálatra beutalót(FSH,LH,Össztradiol,Prolactin,Progreszteron,Tesztoszteron,TSH.) + Kapott férjem beutalót andrologiára,amit szintén értek hogy kell a sperma vizsgálat,de nem értem hogy mikor tegnap időpontott szerettem volna kiderült hogy ez egy magánklinika!Normális dolog ,hogy azt mondja a Dél pesti kórházban van a vizsgálat ad beutalót és a végén kiderül hogy magánklinika nem kis pénzért?

És ha már fizetős magánklinika akkor hogy van az hogy március 28 -ra van csak időpont.Azért nekem ez soknak tűnik .


Ezeken fellül milyen vizsgálatok jönnek még?nállatok hogy volt?Tudtok ajánlani olyan helyet ha már fizetek hogy ne hónapok kérdése legyen?Köszönöm



2016. febr. 4. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Kopa Zsoltnál elég hamar kapott a férjem időpontot.


Meddőségi központba mentél? Ha igen melyikbe?


Ha nem javaslom, hogy inkább oda menjetek, mert ha a nőgyógyász csak a vizsgálatok után küld át, akkor ott újra kezdik a kivizsgálást.


Vannak TB által támogatott és magánklinikák is.

2016. febr. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nőgyógyászhoz mentem.Igazsághoz hozzá tartozik hogy 8 éve volt egy abortuszom ,mert még tanultam és a nagyszülők teljesen elzárkóztak mindentől sakk mAttot adva annak hogy boldog lehessek és később fejezzem be a sulit.


Férjemnek meg előző kapcsolatából van már egy gyereke. De nekünk valamiért nem jön össze.


Egy Tb támogatott meddőségi központba hogy megy a bejutás,mi a menete,?

2016. febr. 4. 13:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Telefonon kérsz időpontot.


Én két helyen voltam SOTE1 nekem itt negatív a tapasztalatom, de sokaknak pozitív.


BMC nekem ez teljesen pozitív, de ha utána olvasol van akinek meg ez a hely nem jött be.


Ezt a kettőt tudom elmondani.


A SOTE 1 a hívástól számítva 6 hétre adtak időpontot egy éven belüli rákszűrés leletet kellett vinni.


BMC Itt olyan 5 hétre tudtak időpontot adni. Vinni kellett egy beutalót ami lehetett háziorvostól és nőgyógyásztól (az enyém háziorvostól volt) és a házassági anyakönyvi kivonat másolatát, ezt közjegyzői okirattal helyettesíthetik az élettársak.

2016. febr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja és attól, hogy neked volt egy abortuszod a férjednek pedig már van egy gyereke, sajnos nem garancia arra, hogy minden rendbe van. Szóval mindenképp menjetek el kivizsgálásra. Én tényleg hagynám a nőgyógyászt meddőségi intézetbe mennék.


Van máshol is TB finnaszirozás ne csak az a kettő amit írtam, csak azokat nem ismerem.

2016. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.Nem mondom be vagyok tojva már. Nemtudom hogy mi legyen mennyire időhúzás ez így a sima nőgyógyásznál.


Vagy folytatom amit a nődoki mond és közben bejelentkezünk.

2016. febr. 4. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
IR-t nézettess még!
2016. febr. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ne IR-t, hanem terheléses inzulint (hogy van-e IR-ed).
2016. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mindenhol minden rendben hormonilag, akkor jön az átjárhatósági vizsgálat, azt is a nőgyógyász csinálja.
2016. febr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!