Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Igy menjünk kivizsgálásra...

Igy menjünk kivizsgálásra vagy inkább még ne? Többi lent

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve próbálkozunk a párommal viszont csak 2 hetente tudunk együtt lenni.

2014. febr. 2. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha peteéréskor is voltatok együtt sokat, akkor érdemes kivizsgáltatni magatokat.
2014. febr. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy mennyi idősek vagytok. Ha már 30 felett, akkor szerintem kezdjétek el, mert ha valami probléma van, akkor több évet is igénybe vehet, mire sikerül, de közben az esélyek csökkennek :(

Én 32 voltam, mikor elkezdtük a herce-hurcát. Most 37 vagyok és még mindig nincs baba.

Persze az sem biztos, hogyha előbb kezdtük volna, akkor most már lenne...de mindig ott van az a "mi lett volna ha"...


Na meg ugye most már azért a dokik egyre többet példálóznak a korommal.

2014. febr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én mennék.
2014. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennék, mi már félév után mentünk, én 32 párom 38 volt akkor, most meg 4 hónap után mentünk. Nekem hál istennek a clostilbegyt megoldotta a helyzetet.
2014. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!