Kaáli intézetbe mennyibe kerül a lombik program?

Figyelt kérdés

Először mennénk oda. Már tul vagyunk pár inszemináción. Milyen költségei vannak a lombiknak?

Azt hallottam 5 alkalom ingyen van csak a gyógyszereket kell kifizetni.

Aki volt ilyenen az mennyit hagyott ott kb?



2016. febr. 12. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Első konzultáció 15000 ft. Utána 5000 ft. Ha elindul maga a program akkor csak a gyógyszereket kell fizetni. Fagyasztásért fizetni és ha nem szeretnél 1 lehetőséget felhasználni és sikerül fagyaszti akkor utána érdemes kifizetni a fagyasztott ET (60.000ft) mert sokkal jobban megéri. Van lehetőség alapítványira is így nincsen várólista. Ennek mostani összege 195.000 ft + gyógszerek. Mi most ezt választottuk mert TB-re Augusztusra kaptunk időpontot :( Nagyon hosszú a várólistájuk :(
2016. febr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és a gyógyszerek mennyi?
2016. febr. 12. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát az nagyon változó. Attól függ hogy hogyan reagálsz a hormonokra. 100-200 ezerig bármi lehet. Mi eddig általában véve olyan 120.000 körül voltunk. Első voltam.
2016. febr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Érdemes lenne néhány gyógynövénnyel rásegíteni.Sok jó tapasztalat van velük. Sok sikert!
2016. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyén és probléma függő h mennyi. Mi kb 150 000et hagytunk ott. Ebben volt elso konzultáció 15 e, sperma vizsgálat, nekem hormon, akkor összeférhetőség meg talán egy ket apróság. Nálam elzarodas van. Férjem es minden más rendben. Akkor kimondták h lombik. Utána már csak az injekciók. Rovid protokollon voltunk. En voltam az egyszerű eset...
2016. febr. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönjük. Eddig 2 inszemen vagyunk túl. Sajnos sikertelenül. Párom 37éves. úgy tudom még 1 inszem kell, hogy mehessünk lombikra. Csak érdeklődtem, hogy mire számíthatunk ott.
2016. febr. 13. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!