Menstruáció beállítása?

Figyelt kérdés

Tudnátok írni tippeket, hogy tudnám beállítani a menstruációmat?

Rendszeresen nem jön meg :( Van amikor 30 napra, vagy amikor 45 napra jön meg.

Most tartok a 36.napnál....:/


2016. febr. 13. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk menj el orvoshoz kivizsgálásra.
2016. febr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
46%
Szia, nekem is ez a problémám már nagyon rég óta, el mentem nőgyógyászhoz és monda hogy ez hormonális probléma. Megvizsgált és fel írt fogamzásgátlót (Deciora-t írt fel nekem de sok fajta van) ami beállítja majd a menstruációd :) ezt amint megfog jönni be kell venned :) szóval tényleg ajánlatos el menni orvoshoz, mert az a legidegesítőbb, hogy kiszámíthatatlan, hogy mikor jön meg :/ így meg be lesz állítva és nem lesz ilyen problémád :)
2016. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Voltam hormonvizsgálaton. Prolaktin voltmagas, de már nem.

Voltam nőgyógyásznál januárban. Méhnyálkahártya, tüszők rendben voltak.

Olvastam teákról, szerintem ki fogom próbálni. Ciklus első felében cickafark, második felében palástfű.


Szedek terhesvitamint ( babát szeretnénk ),de még mindig "kevés" :((

2016. febr. 13. 20:11
 4/17 anonim válasza:
Értem :( remélem össze fog jönni a baba ^^
2016. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én a cicka helyett a malnalevelet iszom (jó peteérésre is), utána Palástfü. Mérem a hőm, innen tudom mikor kell váltani. Nekem a málnalevel a 45-50 napos ciklusombol csinált 27-30-at.
2016. febr. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

2-es

Én speciel orvost váltanék, ha a nagyon rendszertelen ciklusom beállítására fogamzásgátlót írna fel ahelyett, hogy megkeresné a valódi okot és azt kezelné... Egy barátnőmnek is így oldotta meg a kedves "szakember" még tinikorában a problémát, majd amikor gyereket szerettek volna, évekbe telt, mire összejött, ugyanis jócskán voltak gondok a hormonokkal és egyebekkel, amiket a gyógyszer csak elfedett.


Aviva torna, endokrinológus...

2016. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha minden hónapban megjön, vagy legalább is ugye nincs olyan, hogy több hónapot kimarad, akkor igazából ez nem gond.

Nekem se voltak soha napra pontos ciklusaim, 22-29 napos ciklusaim voltak, ez gondot nem jelentett a terhességnél sem, jó fél év alatt lettem terhes annak idején a kisfiammal.

Szülést követően viszont úgy néz ki, hogy beállt 24-25 naposra.

2016. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Cickafark-palàstfű tea nekem bejött, bàr ìgy is ingadozó volt a ciklus hossza. (28-34 nap), de legalàbb nem 26-45 nap. A pecsételő és elhúzódó vérzésem is megszűnt tőle.
2016. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
7-esnek: de lehet gond akkor is, ha megjön minden hónapban. Pl. nem mindegy, hogy van-e ovu, mikor van (elég vastag-e a mnyh., jut-e elég idő a beàgyazódàsra, stb)...
2016. febr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"de lehet gond akkor is, ha megjön minden hónapban. Pl. nem mindegy, hogy van-e ovu, mikor van "

Nem azt mondom, hogy nem lehet gondja, csakhogy az, hogy valakinek nem napra pontos vérzése van, hanem több nap csúszás is van, az még nem jelenti azt, hogy ne lehetne minden rendben és ne eshetne teherbe mindenféle probléma nélkül.

2016. febr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!