Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nektek miért nem jött össze a...

Nektek miért nem jött össze a baba,1 bizonyos idő után és mivel jött össze a terhesség?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 13:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
nem jott ossze mert nem jokor voltunk egyutt....aztan elkezdtem lh tesztet hasznalni, az sem segtett, aztan elkezdtem az e vtamint palastfu teat cickafarkot es igy elsore osszejott. 6. honap volt ez.
2016. febr. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt peteérésem.Clostilbegytet kaptam,3.ilyen hónapban lettem terhes (összesen 20 hónap sikertelenség után).

Másodikkal ugyanez az ok,de 3clostis hónap is sikertelen volt,viszont ezután 4 hónappal teherbe estem spontán (összesen 18 hónap próbálkozás)

Most küzdünk a harmadikért,3 clostis hónapon vagyok túl...10 hónapja próbálkozunk.

2016. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
méhpempő kapszula!
2016. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 KrTibor válasza:
100%
Szia! Nekünk 3! évig nem jött össze a terhesség, majd leszoktam a dohányzásról és egy hónapon belül terhes lett a párom!
2016. febr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%

értem én hogy a 6 hónap nem sok, de azért a válaszom válasz nem? Miért kell lepontozni?


1-es

2016. febr. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Fokhagymakúra mellékhatásaként maradtam terhes a kisfiaimmal.

Előtte a nagyfiam 3 évig nem jött össze,aztán amikor nem is gondoltam...ovulácio után 2 és fél napra ...már gondoltam lejártak a veszélyes napok és hát nem.

2016. febr. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A méhpempő biztosan nagyon jó, friss pempőt vegyél méhésztől, hidegen kell tartani, fémmel nem érintkezhet és teljesen éhgyomorra kell bevenni, kb. egy borsónyi mennyiséget. Utána csak vizet igyál, kicsit savanyú.

Ez egy intenzív kúra, kb 10 max 20 grammból, de ez a lehető legolcsóbb. A kapszula már készítmény, rajta minden ipari költség (kevés hatóanyag).

A természetes fogamzás szabályozás rendszere után is nézz a neten, többféle módszer van, ezek erősítik egymást.

Hajrá :)

2016. febr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kocsmárné Éva válasza:
próbálkozzatok 3-5 napig önmegtartóztatással, utána mindent bele. Ezt lehet ismételgetni. És ebben még a menses se zavarjon. (Dr. Czeizel ilyen egyszerű utmutatása segitett nekem.
2016. febr. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A férjemnek nagyon rossz volt a spermaképe, 1 év gyógyszeres kezelés. Így lettem terhes 4 év után.
2016. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6 hónapig vártunk a babára, mindössze védekezés nélküli szex kellett hozzá.
2016. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!