Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok figyelem uj vagyok...

Lombikosok figyelem uj vagyok ebben pénteken volt a beultetés 1 embriot kaptam visza 4 sejtes? és veleményeket kérek kinek hogyan sikerult és mik a jelek egyáltalán vanak?

Figyelt kérdés

lombikosok figyelem uj vagyok ebben


pénteken volt a beultetés 1 embriot kaptam visza 4 sejtes ?


és veleményeket kérek kinek hogyan sikerult és mik a jelek egyáltalán vanak ?


válaszokat elöre is köszönöm


2016. febr. 14. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk, a negyedik sikerült...volt, hogy voltak "tüneteim", de nem sikerült....volt, hogy semmit nem éreztem, de nem sikerült. Amikor összejött, akkor pont semmit nem éreztem. Pihenj, sétálgass, olyan dolgokat tegyél, amit szeretsz....Ne görcsölj rá. Mi épp kistesóért menetelünk...itt is már a sokadik lombikra készülünk ...... Nincs két egyforma ciklus sem... Sok sikert nektek!
2016. febr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk az első elsőre sikerült. Egy embrió 5 napos volt. Már két éves :) én pár napig éreztem enyhe mensiszeru fájásokat. Valószínűleg beagyazodast.amúgy is mindig hasfajos voltam. A tesó most 19 hetes pocaklako. O másodikra maradt velünk. Fagyasztott beültetés. Szintén egy blastoval próbálkoztunk.
2016. febr. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2016. febr. 15. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!