Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szed valaki mostanában utroges...

Szed valaki mostanában utrogestant kismamák?

Figyelt kérdés
Tavaly ugyanebben a hónapban sikerült teherbe esnem de sajnos 12hetesen elhalt a baba. Most egy évi próbálkozás után pont ugyanebben a hónapban összejött újra a baba spontán pedig már a meddőségin is jártam és mindent rendben találtak úgyhogy azt sem értettem eddig miért nem sikerült. Most 5 hetes kismama vagyok és ma kaptam utrogestant h ne történjen ugyanaz mint tavaly..nektek mi a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Hüvelybogyót kaptam napi 1et kell használnom..sokan írják h barnázgatnak tőle és ettől félek én is..
2016. febr. 15. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiderult, hogy progihiany okozta a vetelest? Gondolom, a meddosegiben jol kivizsgaltak, igy a tobbi dologtol se kell felnetek.


En veteles utani 2.honapban estem teherbe, felirtak Utrot (pedig a progim jo volt). Napi 3x1et a 12.hetig. elejen huvelykapszula volt, de a ferjem nem birta lemosni magarol, nekem meg idegeimre ment a 40 fokban betetet viseles, igy gyorsan valtott a doki szajon at szedhetore:)


Semmi tunetet nem okozott. (Vagyis egyet, ha az ember sok hormont szed, az torzithatja a kombjnalt teszt eredmenyet...nos, azt az amniocentezist szivesen kihagytam volna)


36hkm

2016. febr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En napi 5 db utrot használtam. 12 hétig. Lombik volt. Nekem hányingert okozott. Bár lehet nélküle is lett volna. Barnazas nem volt. Most se meg az elsőnél sem.
2016. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem állapították meg a progeszteron hiányt csak felírták mondván most hátha nem lesz az mint tavaly... sőt a meddőségin sem vizsgáltak ki normálisan csak vérvétel volt de az alapján minden rendben volt nálam..úgyh ezért nem értettük miért 1 év kellett mire sikerült..de nem baj..már itt van a pocakba és vigyáznom kell rá csak az a dolgom most.

Akkor én nem is használok olyan nagy adagot mert nekem a doki hüvelygolyót adott amit tegnap este használtam először (napi 1x) és egyenlőre csak annyi változás lett h több lett a folyásom tőle

Nektek egyébként mikor talált először a doki szívhangot a babánál?

2016. febr. 16. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:

nem vizsgáltak ki? meddőségi...ők inkább "nélkülünk is sikerülhet, de adj nekünk pénzt"-ségi, nem?


nem beszélve arról, hogy egy 12 hetes vetélés után egy orvos nem javasol kivizsgálást (még akkor se, ha nektek kéne az egészet fizetni), mélységesen felháborító, és csak úgy felír progeszteront, mert miért is ne...max nem ez volt a gond, hanem valami más, amit meg se néztek és fel se írt rá semmit...


én betöltött 7 hetesen mentem a második terhességgel, akkor látták már a szívhangot meg az embriót is.

2016. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!