Milyen ételeket, italokat ittál, milyen vitaminokat szedtél, milyen sportokat csináltál, hogy sikerüljön a nehezen összejövő baba? Esetleg valami más csodaszer?

Figyelt kérdés
Ha már orvosilag mindent rendben találtak.
2016. febr. 16. 22:25
 1/10 anonim ***** válasza:

D vitamin, 3000egység/nap

1,5 évig nem jött össze, majd 3. hónapban összejött.

2016. febr. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És másfél évig szedted a nagydózisú D vitamint? Nincs ennek káros mellékhatása?
2016. febr. 16. 22:34
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
6 hónapig próbálkoztunk. Az 5 hónapban már nem görcsöltem rajta, a következő hónapban összejött. Remélem érthető.
2016. febr. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kb. a tervezett időpont előtt elkezdtem szedni a Gravida+omega 3 párost. Szeptembertől próbálkoztunk. Januártól aviváztam+futottam,februárban elkezdtem az Inofolicot és márciusban megfogant a kislányom. De közben kivizsgáltattam magam,hogy minden rendben.
2016. febr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónapig próbálkoztunk nem szedtem semmit, még magzatvédő vitamint sem, 9. hónapban terhes lettem, de 8. héten elhalt :( majd ugye akkor már szedtem magzatvédő vitamint, és műtét után szedtem D vitamint, E vitamint, Folsavat, Inofolicot, és a 2. próbálkozós hónapban összejött.
2016. febr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 hónapig szedtem, utána jött össze aztán a terhesség alatt végig az orvosom írta fel és laborokban ellenőriztette a D szintet is, ami még akkor is alacsony volt.
2016. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én minden "csodaszert" végigpróbáltam: vitaminok, algakapszula, barátcserje, babaváró teacsomag, aviva-torna. Egészségesen élünk, nem vagyunk elhízva, nem dohányzunk. 3 évig nem sikerült, noha a kivizsgálásokon nem derült ki semmi, minden eredményünk jó volt. Aztán egy új orvosban felmerült az endometriózis gyanúja. Voltam laparoszkópián, kiderült, hogy ez volt a baj: endometriómák, összenövések. Ezeket kezelték, és most újra reménykedem. Meg kicsit bosszankodom, hogy miért nem gyanakodott erre az előző dokim.
2016. febr. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

En tenyleg mindenen tul vagyok: högörbe, Aviva torna, mehpempö, teak, baratcserje kura, IR etrend, D vitamin, nyaralas/pihenes, nem görcsöles ( de szeretem ezt a kifejezest :( ), spermiumtapanyagos sikosito, vitaminkura, closty kura, atjarhatosagi, mehtükrözes, termeszetgyogyasz, lombik.

Allitolag tökeletesen egeszseges vagyok, megsem segit semmi sem.

2016. febr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ma voltam endokrinologusnal (elso vagyok), vissza kell jarnom kontrollra idonkent. Meddoseggel kezdtem nala, o adta a D vitamint anno.

Ma modta, hogy régebben a klinikán egy egész üveg vigantolt megitattak a nőkkel a meddőségnél. Az nem tudom mennyi, 300.000 egység kb?


Most nézte a laboromota (2. szülésen vagyok túl) és 45 a D szintem, min. 75-nek kéne lennie. Be kellett vennem megint 30.000egységet, és napi 3000egység továbbra is az adag.

Ennyit a túladagolásról.

(Az igaz, hogy vesekövet okozhat, ha magas a vér kalcium szintje, azt is ellenőrizték megint, nem magas.)

2016. febr. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Manka68 ***** válasza:
Egy rendes napozással a strandon, a napi ajánlott d vitamin adag többezerszeresét gyűjtjük magunkba. És még akkor sem vagyunk túladagolva. :-)
2016. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!