Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2. Closty-s hónapom és teljese...

2. Closty-s hónapom és teljesen szét esett a korábban normális hőgörbém. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Első Closty-s hónapom 5x1 szemmel volt stimulálva és tökéletes görbém volt, majd sajnos megjött.

Második hónapban 5X2 szemet szedtem és olyan kuszaság lett az egészből, hogy csak na... A várható peteéréskor elkezdtem tesztelni, de semmi értelme nem volt.

A vonalat szerintem rossz helyre húzta a rendszer, ha van értelme egyáltalán vonalnak...

Mi történik ilyenkor?



2016. febr. 18. 11:28
 1/5 A kérdező kommentje:
a görbe: [link]
2016. febr. 18. 11:29
 2/5 anonim ***** válasza:

26. nap körül lehetett az ovu, akkor nem voltatok együtt?

Később repedt meg a tüsző, ennyi.

De minek emelte az orvosod az adagot, ha 5x1 mellett is ovuláltál?

2016. febr. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltunk együtt akkor is csak azt nem rögzítettem. Nem hittem, hogy van jelentősége. Naponta vagy 2 naponta szeretkezünk. Biztosra akart menni a doki gondolom...
2016. febr. 19. 07:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak az sem jó, ha túlstimulál. :(

Mindegy, a lényeg, hogy volt ovud, és voltatok együtt, drukkolok, hogy ez a hónap sikeres legyen! :)

2016. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Egyenlőre még fent a hőm... :)
2016. febr. 22. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!