Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 23 éves vagyok, másfél éve...

23 éves vagyok, másfél éve nem tudok teherbe esni. Holnap elkezdem szedni a Clostilbegytet. Tapasztalatok? Mit várhatok tőle? Van vmi tűsző repesztő trükk mellé?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is szedtem, egy cikluson keresztül. A mellékhatások közül nekem a hőhullámok voltak amik előjöttek, és hogy nem volt étvágyam egyáltalán, bár ez nem volt benne a mellékhatások között, de biztosan ettől volt.

Én szedtem 5.-9. napig napi 2-t, és annak a hónapnak a végén volt egy kémiai terhességem, ami sajnos nem maradt meg, de a következő hónapban ismét terhes lettem Closti nélkül, és az a baba már megmaradt :) Sok sikert!

14hkm

2016. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj az offért, de közbe kérdezhetek:


Azért szeddet a Clostyt mert nincs peteérésed? vagy ezt akkor is felírják, ha van peteérés, csak egy ideje nem jön a baba?

2016. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem kettős látásom volt tőle. Ennek ellenére tovább szedtem és sok szép tüszőm lett, de terhesség sosem... A látászavar az abbahagyás után 2-3 nappal elmúlt.
2016. febr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 3. Ciklusban összejött a baba. Van aki kap mellé tüszőrepestő injekviót is. Én azt nem kaptam.
2016. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nanaszka ***** válasza:
Mùlt hònapban szedtem először... fèl ève pròbálkozunk a másodikkal... 26 napos ciklusom van ès a 3. Naptòl kezdtem napi 1 et.... egy hete pozitìvat teszteltem...
2016. febr. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is kettős látásom volt tőle. De nem segített abban a ciklu(sok)ban legalábbis. Az utána következőben lettem terhes :)
2016. febr. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem nem volt semmi mellékhatása, kaptam tüsző repesztőt is és a második hónapban sikerült teherbe esnem ikrekkel, akik már 3 hónaposak :)
2016. febr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!