Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pajzsmirigy alulműködés és...

Pajzsmirigy alulműködés és 2-es diabétesz mellett kinek, hogy sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Nem rég derült ki,mind a két betegség. Sajnos volt két vetélésem 8 hetesen, így a vizsgálatok alatt derült ki, hogy van ez a két betegség biztosan.Babatervezés előtt elmentem vérvételre, nőgyógyászhoz mindenhol megnyugtattak, hogy minden rendben van. (cukor 6,5 volt, TSH: 2,4 azt mondták ezek jók, azóta a háziorvost is, nőgyógyászt is váltottam, endos dokihoz is járok.)

2016. febr. 18. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak a pajzsmirigy alulműködéshez tudok hozzászólni. Nekem is most, a próbálkozós időszak alatt derült ki. Épp próbáljuk 2 alá tornázni a TSH-m. A 2,4 kaptál gyógyszert? Bár nem vészes a 2,4 sem, de azt mondják jó, ha 2 alá megy a TSH a babásodáshoz...


Ha pedig kezelve van, és jó az érték, teljesen tünet mentessé tehetőm és teherbe lehet vele esni:)

2016. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem kaptam rá semmit, most úgy fél évvel a vetélés után kaptam rá gyógyszert, illetve szedem a Meforalt a cukorra. Kivizsgáltatom magam teljesen, addig nem is próbálkozunk. Voltam pm uhn, sok- sok ciszta van a pajzsmirigyemben, az is az alulműködésre utal. Majd március közepén lesz egy vérvétel az dönti el hogyan tovább a gyógyszerekkel. Sok sikert kívánok Neked :)
2016. febr. 21. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!