Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pajzsmirigy alulműködéssel...

Pajzsmirigy alulműködéssel teherbe esni?

Figyelt kérdés
Olyan emberek segítségét kérem akiknek pajzsmirigy alulműködésük van és baba projekt alatt állnak. Nekem évek óta alulműködik,most 27 éves vagyok és Euthirox 50 et szedem egyik nap 1 másik nap 1,5 az adagom. Legutóbb január 22-én voltam vérvételen akkor a tsh szintem 2,30 volt. Mennyi idő ilyenkor a teherbeesés ha alulműködik? Nektek mennyit kellett próbálkozni?

2016. febr. 14. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ezt miért nem az orvosoddal beszéled meg??


Egyébként ha teherbe akarsz esni különösen fontos, hogy beállítsák a szintet, és azt senki nem tudja neked innét megmondani, hogy megtörtént-e. Menj el az eredményeiddel az orvosodhoz és kérd ki a véleményét, ő tudni fogja mi a teendő.

2016. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele már,csak általánosságba érdeklôdöm mik a tapasztalatok. :)
2016. febr. 14. 14:43
 3/8 anonim ***** válasza:
A tsh jó, kérdés, hogy arányban áll-e a t4-gyel. Jó lenne egy terhelt inzulint és cukrot is nézetni, mert ha nem jó, merckformin és diéta kell. Plusz kéne egy ösztrogén-progeszteron arány is. Nekem mindezek mellett sikerült a baba.
2016. febr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ igen azt márciusba fogják nézni a menzesz alatt. De azért addig mi próbàlkozunk is :) gratulálok neked a babához sok boldogságot :)
2016. febr. 15. 08:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2.4-el estem teherbe, s utána rögtön felment 3.56-ra.Gyógyszert sosem adtak, mert a t4+t3 mindig jó volt.Aztán a doki ennél a 3.56-nál 3 hét időt adott és kontroll.ott már magától lement 2.7-re.Onnantól megint adott 3 hetet és utána meg már lement 1.3-ra, most itt tartok.Tehát gyógyszer nélkül terhesen magasabbra ment, de elkezdett a szervezetem dolgozni és a baba helyére tette a dolgokat :-).Ez az egész most volt 3 hónapja.Teherbe tudsz esni simán a 2.3-al, ha más probléma nincs, az jó érték már,de kontroll kell.S vagy emelni kell majd a gyógyszereden, de ismerek olyat is aki gyógyit szedett, de a terhesség alatt el is hagyhatta, mert szintén helyre állt a szervezet,Hajrá :-)

2016. febr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia , na vegul mi lett? nekem jov honapban fogjak nezni ezeket , es valoszinu nekem is ez van ..... mert kapott egy csomot a nyakamba !
2016. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Elmaradt a vizsgàlat most lesz áprilisba nézve :D neked tudnak mondani valamit màr?
2016. márc. 19. 10:36
 8/8 anonim ***** válasza:
hat nekem meg nagy volt a prolaktin m most tobb mindenre gyanakodnak , elkuldott nogyogyaszhoz is hogy nezzek meg nincs e cisztam
2016. márc. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!