Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férfiaknak is van fogamzásgátló?

Férfiaknak is van fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
5 éve vagyok házas, és anno úgy mentünk bele a feleségemmel ebbe a kapcsolatba, hogy tisztában volt vele, hogy én semmiféleképpen sem szeretnék gyereket. El is fogadta, de egy ideje mégis gyereket akar, nem szedi a tablettákat. Mindenképpen gyereket akar tőlem. Szeretem őt ezért elhagyni se akarom, de gyereket se akarok. Vannak férfiaknak is tabletta, ha szedem, akkor nem tudok nemzeni?
2016. febr. 19. 20:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%
Persze a férfi fogamzásgátló nagyon jó ötlet de a legbiztosabb ha elkötteted a petevezetéked
2016. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Csak kísérleti stádiumban egyelőre.


A feleségeddel pedig kommunikálj - ha nem megy sehogyan se, akkor gondold át, mennyit ér neked a kapcsolat.

2016. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezért gondoltam erre, hogy ha szedném, próbálkozna.....nem sikerülne....akkor talán feladná ő is.

Én már felajánlotta, neki egyszer, hogy hagyjon el, és találjon valakit, akivel családot alapíthat, de nem akart menni.

2016. febr. 19. 20:56
 4/12 anonim ***** válasza:
Köttesd el magad.
2016. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ilyet végez az orvos legálisan?
2016. febr. 19. 21:31
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Akkor neked kellene elhagynod őt. Ha szereted, a legjobbat akarod neki.

Ő gyereket akar, te pedig nem.

Lehet, nem mondja neked, de biztos abban reménykedik titokban, hogy ha megfoganna és megszületne a pici, akkor úgyis megszeretnéd.

Ha ennyire ellentétesek a vágyaitok, akkor nincs közös jövőtök.

2016. febr. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Volt egyszer egy barátnőm, aki gyerekkel akart megkötni. Teherbe esett és az én nyakamba akarta varrni, de késóbb bevallotta, hogy csak kamu. Hát köszönöm szépen, azóta írtózok az ilyentől. Ennyire sokat kérek? Csak nyugodtan szeretném élni az életem. Nem irigylem azokat akiknek családjuk van, ez van...
2016. febr. 19. 21:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Vazektómiának hívják, önköltségen legálisan megcsinálja bármelyik erre specializálódott sebész.

20 perces beavatkozás helyi érzéstelenítésben. 2-3 mm-es lyukat ejtenek a bőrön, ragasztással zárják, nincs varrat.

1-2 napig fájdalomcsillapítót kell szedni, de a nemi élet bármikor megkezdhető, amikor a páciens késznek érzi magát. 2-3 hónapig kiegészítő fogamzásgátlás javasolt - de ezt az orvos is elmondja majd.

2016. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

Azért a fenti történet kicsit màs. Ha jól olvasom-értelmezem, nem épp stabil kapcsolat volt, a gyerek sem a tiéd volt -lett volna. Itt meg elvileg a feleségedről van szó, akivel màr elköteleztétek magatokat egymàs mellett.


A vazektómia nem fogja megoldani a problémàtokat.

2016. febr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs.

A vazektomia feltétele pedig minimum 40 éves és legalább 3 elő gyermek

2016. febr. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!