Szerintetek mit tegyek? Szedjem a gyógyszert és várjak?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködésem van. 3. És 21. Napi hormoneredményem megvan amit endrokrinológus nézett meg. Letroxot szedek rá! (TSH 5,4) Viszont kiderült hogy nincs peteérésem! Mensim rendszertelen, kiszámíthatatlan mikor jön meg. Babát szeretnénk!
2016. febr. 22. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szed a gyógyszert a tsh-nak kell 3 hónap hogy javuljon.
2016. febr. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az endokrinológushoz vissza kellene menned, nemcsak várni. Persze, attól is függ, mennyire akarjátok már a babát, gondolom, nagyon, ha volt hormonsorod is.


Ő majd megmondja, a peteérésre ad-e gyógyszert.


Nekem 3,6-os tsh-m volt, de volt mellette peteérésem, én szedtem a Letroxot (meg a többit) és vártam, de ez más. 2. hónapban a vetélés után sikerült az újabb terhesség.

2016. febr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A TSH-dat még lejjebb kellene vinni. Lehetőség szerint 2 alá.


Más problémát nem találtak a ciklusoddal? Prolaktin? Amit kezelni lehetne, hogy aztán legyen peteérésed!


Magában nem olyan nagy a TSH eltérésed, hogy ez okozzon peteérés hiányt. Így, ha mást nem találtak szerintem szedjél closty-t.

2016. febr. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most csütörtökön lesz 2 hete hogy szedem a letroxot. Prolaktinom 5,40
2016. febr. 23. 10:02
 5/7 A kérdező kommentje:
A Closty-t nőgyógyász fölírhatja nekem? (Magándokim van) és Pécsen a Davinci klinikán voltam ahol a letroxot kaptam
2016. febr. 23. 10:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, a nőgyógyász felírhatja a Clostyt. Mindenképpen az ő véleményét kérd ki, hogy várjátok meg, hogy hasson a Letrox, vagy nem érdemes várni, inkább kezdjétek el a clostyt!
2016. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindekinek a válaszát/segítségét! Jövőhét csütörtökön megyek a dokimhoz, majd kiderül mit a következő lépés!
2016. febr. 23. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!