Endokrinológus írhat fel clostit, vagy csak nőgyógyász?

Figyelt kérdés

2016. febr. 23. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem írhat fel.
2016. febr. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy alülm...ed van ??Mert nekem igen éns csak nőgyógyászom írhatott fel clostit.Először az endokrinológusom be állította először a TSH értékét 2 alattira és aztán az első clostit hónapban sikerült is a baba most 36 h.km
2016. febr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Megkérdezhetem, hogy neked mennyi volt a TSH-d és mennyi idő alatt állt be, hogy sikerült a baba?

Mekem a TSH 2,37 és a prolaktinom 627,9 szóval gyógyszert igényel mindkettő.

2016. febr. 23. 15:20
 4/5 anonim ***** válasza:

de jó... ):

vagyis nem, dehogy... #1 vagyok, hasonló cipőben.

prl-em jó. talán. nem néztük... tsh-m 2,8 volt legutóbb, előtte 3,8. 4 hónapja nem néztük. azt mondta a doki, hogy irassak clostit, ha megjön... jajj, ez miért most jut eszembe? már lecsúsztam ebben a ciklusban :/ március elején megyek kontrollra. gondolom, megnézzük, hol tart a tsh.

2016. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudni kell ,hogy a stressz nagyban megemeli TSH értékét.2 éve volt egy autóbalesetem akkor 5.6 körül volt és akihez,jártam akkoriba endokrinológushoz kevesebb adagot is írt.Szóval nem adagolta megfelelően ,meg volt ,hogy tényleg nem éh gyomorra vettem be és nem vártam fél órát meg már ittam a kávét ,pedig tényleg meg kell várni mert úgy másfajta hatást fejt ki .Na szóval dokit váltottunk ez volt másfél éve akkor 3.7 volt és ő növelte az adagot mondtam neki babát szeretnék és mondta le kell vinni az értéket 2,5 re legalább mert teherbe lehet esni 3.7 is csak nehezebb sokkal de nagy a kockázat a vetélésnek a rendellenes fejlődésnek ..Kérdésre válaszolva fél 3-4 hónap után elértük a megfelelő értéket
2016. febr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!