Meddo vagyok e?

Figyelt kérdés

A ferjem kulfoldon dolgozik. De most 3 honapot ithon volt. A peteereskor is minden nap egyutt voltunk s semmi . s

megjott :(. Nagyon szeretnenk babat.


2016. febr. 27. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
11%
ez alapjan biztos lehetsz benne,hogy soha nem lehet gyereked!
2016. febr. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
H mondasz ijet . stressz alapjan se johetett ossze s azert se me nagyon szeretnenk s azon jar az eszem csak
2016. febr. 27. 18:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Egy év próbálkozás után lehet meddőségről beszélni, és akkor is először a férfit kezdik kivizsgálni.
2016. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nallunk az is benne van h 5 hetet van kulfoldon s 1 ithon atlagban.
2016. febr. 27. 19:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor add össze, hogy hány hónapban tudtatok együtt lenni ovu környékén. Ha megvan összesen 12, akkor irány a meddőségi. De akkor sem TE vagy meddő, hanem TI. Együtt fognak vizsgálni benneteket, mint párt. Van olyan eset is, amikor külön-külön a pár tagjainak lehetne spontán gyermeke, csak együtt nem.
2016. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
első vagyok! na látod, megmondtad a választ! nem kell hülyeségeket kérdezni... vagy komolyan gondolod, hogy harom honap utan meddonek lehet mondani teged? mert akkor eleg keves eszed van.
2016. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azert fejeztem ki igy magam mert mar egy eve nm szedek antibebit
2016. febr. 28. 07:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggodsz az esetleges meddőség miatt, akkor menj el orvoshoz es nezesd meg magad. A többiek jol írtak... Egy ev aktív próbálkozás után lehet aggódni... (Mi 15 hónapja várunk..)
2016. febr. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1,5 éve nem szedek fogamzásgátlót férjem pék és mi is ritkán vagyunk együtt csam minden hétvégén a baba még nem jött össze de nem vagyok meddö voltam orvosnál is. Hiába vagytok minden nap együtt 5 hetente. Lehet a férjednek lasúak a spermái. Vagy felfázás miat nem jön össze esetleg a vértipus miatt. 1000 féle oka lehet a meddöségen kivül. Egyikünk se nögyogyász de ha azok is lennénk akkor se tudjuk megmondani látjatatlanban.
2016. márc. 4. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekünk 3 év után mikor a legkevésbé érdekelt hogy lesz e,ezer más dolgom volt és nem is foglalkoztam a témával, akkor váratlanul összejött...(költöztünk, felmondtak stb) akkor nyilt lehetőségem kivizsgálásra menni (ahová költöztünk ajánlottak egy jó orvost) és mire mentem a dokihoz azt mondta felesleges a kivizsgálás...
2016. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!