Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddo vagyok? Lehetek meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddo vagyok? Lehetek meg valaha terhes?

Figyelt kérdés

fiatal koromban nagyon elcsesztem az eletem.volt egy parom akivel vedekezes nelkul szeretkeztunk.az elso alkalom utan,teherbe estem,ezutan abortusz.ekkor voltam 17 eves.majd a tovabbiakban kb 3 ev alatt szedtem 72 oras tabit.kb 20-30-szor.

fulig szerelmes voltam es nem hallgattam senkire es semmire.most mar tudom hogy ez mind az en hibam :(

most 26 eves vagyok.van egy normalis parkapcsolatom.a parommal probalkozunk a baban,de nem sikerul.nem meseltem neki a multamrol.

lehetseges hogy meddo vagyok?


2012. ápr. 6. 14:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Talán elmehetnél nőgyógyászhoz.
2012. ápr. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
"3 ev alatt szedtem 72 oras tabit.kb 20-30-szor." - te normalis vagy????????? védekezni miért nem lehetett?????? legalabb megszakitással csináltátok volna... omg.......
2012. ápr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A 72 órás tabletta iszonyú erős, 1 év alatt max. egyet javasolnak, de csak ha nagyon muszáj. Szerintem teljesen tönkre tetted vele a hormonrendszered. Menj el nőgyógyászhoz, kérd a meddőségi vizsgálatot. A helyedben mesélnék a páromnak erről.
2012. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.

igen,nagyon hulye voltam,ma mar belatom.

milyen vizsgalattal deriti ki az orvos hogy meddo e vagyok?

2012. ápr. 6. 14:17
 5/21 anonim ***** válasza:
de 72 órás..... 20-30 x??? ezt nem tudom megemészteni.. melyik orvos irta fel neked ennyiszer? hat időpontot kérsz, elmondod h mi a szitu, és akkor majd ő is elmondja h mit kell csinalnod....
2012. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
az mindegy szerintem. meg sajna mi nem vagyunk orvosok :\ szerintem is menj el minél hamarabb nőgyógyászhoz
2012. ápr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

nem magyarorszagon elek.

itt a gyogyszertarban akarkinek adnak.

2012. ápr. 6. 14:23
 8/21 anonim ***** válasza:
tudom, nalunk is bárkinek adnak. de akkor is kell h legyen annyi esze az embernek, h nem teszi ki ilyen lórúgásnak a szervezetét.
2012. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
elég baj az. na felhívtad már a dokit, kértél már időpontot?
2012. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell elkeseredni! Mióta próbálkoztok? Vannak párok, akiknek éve óta nem jön a baba, pedig minden esély adott hozzá. Az orvosok azt mondják, hogy akkor keressék fel őket, ha egy év próbálkozás után sem jön a baba. A 72 órás tabletta pedig tényleg nagyon veszélyes, főleg egy fiatal lánynak, de ezt te is tudod, nem kioktatni akarlak.
2012. ápr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!