Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt aki várandos volt de nem...

Volt aki várandos volt de nem termelödött HCG-je?

Figyelt kérdés

2016. febr. 28. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Iyen nincs! Olyan van,hogy megszakad a terhesség (elhal a baba) nem termelődik több HCG.
2016. febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
7 héten mindegy mikor vesznek vért akkor is kimutatható a HCG? befolyásolja az ,hogy naponta csak 1L folyadékot iszok?
2016. febr. 28. 23:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát olyan nincs. Olyan igen,hogy annyira lassan termelődik,hogy 2-3 hét késésnél mutatja ki a teszt,de azért ez ritka.


Ha terhesnek érzed magad de teszt negatív,akk doki,mert lehet h egy beképzeld álterhessèged van.

2016. febr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hát akkor elég durva lenne egy honapja késik. :S
2016. febr. 28. 23:21
 5/13 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

7. héten már mindenképpen emelkedett a HCG a szerveztben,ez tuti és akkor már ultrahangon is látszódik a terhesség, sőt már a szívműködés is.

2016. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jobb ha megyek a korházba és ott megmondják mi a baj :...(
2016. febr. 28. 23:37
 7/13 anonim ***** válasza:

1-1 vérzés akkor is kimaradhat, ha teljesen egészséges az ember... nincs ennek különösebb oka, egyszerűen vmi miatt nem volt peteérésed. akár stressz, akár betegség miatt, de lehet, oka sem volt, "csak úgy".


én emiatt nem rohannék orvoshoz, csak ha a következő hónapban sem jön meg.

2016. febr. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező! Nincsenek tüneteid? Mert ha bármiféle van,szerintem menj orvoshoz.


A másik,hogy én is azthittem hogy hú nem kell rohanni 2 hét késéssel a dokihoz,következő hónapban is késett és tele voltam cisztákkal.

Úgy gondolom,hogy ami nem megszokott,azzal orvoshoz kell fordulni. 3 hét késés akkor sem normális,ha nem volt peteérésed.

2016. febr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény?
2016. febr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
engem is érdekel
2016. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!