Lesz ebből pozi?

Figyelt kérdés

9.-iére nem várom

[link]


[link]



2016. márc. 1. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akkor 9én reggel tesztelj leghamarabb...
2016. márc. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
8 nappal a várható vérzés előtt még a legtürelmetlenebbek sem szoktak tesztelni, még csak most lehetett peteérésed, de ha a ciklus elején lett volna is, ez még irreálisan korai volt. A teszjeid tökéletesen negatívak. És miért szedted szét?
2016. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi ez??? Most komolyan kilencedikere nem varod es szetoperalsz egy tesztet? Akarmennyire is akarod de szerintem.gondolkodj el.
2016. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Először is,nemtudom mire ez a gúny kommentelés..türelmetlen vagyok igen,de azt hittem van bennetek annyi emberiség h legalább normális válaszokat kapok

Azért szedtem szét mert így élőben látszik vlmi de lehet h csak száradási csík.

+azért is "operáltamszét" mert bele ütött a vaku a műanyagba.

Köszi az értelmes válaszokat

2016. márc. 1. 14:21
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézd, mindannyian türelmetlenek vagyunk ilyenkor, de teljesen ésszerűtlen dolog ennyire korán tesztelni. Menstruáció elmaradása _után_ két nappal. A GYK tele van ugyan a "nem várt" előtti tesztekkel, sok ezek közül halvány pozitív is, de arról már nem szól a fáma, hogy pár nappal később ebből hány nőnek jött meg mégis a vérzése.... várandósnak hinni magad, majd szembesülni azzal, hogy mégsem, sokkal, de sokkal rosszabb, mint reményekkel telve kivárni azt a plusz 7-10 napot a tesztelésig. Jószándékkal írtam ezt, és tapasztalatból, ha akarod, megfogadod.
2016. márc. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Persze megfogadom,csak szar érzés h leugatnak miközben reménykedem

De igazatok van:)

2016. márc. 1. 14:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Teljesen feleslegesen teszteltél még, nem is tudom, hogy gondoltad. Természetesen ez egy teljesen negatív teszt, senki nem tudja megmondani, hogy ebből lesz-e pozitív. Én is nagyon türelmetlen vagyok, 6-ára nem várom, mégsem fordult meg a fejemben, hogy a hétvégénél előbb teszteljek...Feleslegesen stresszeled magad.
2016. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen van benne valami
2016. márc. 1. 14:39
 9/13 anonim ***** válasza:
Megis mit varsz tobb mint egy hettel a nemvart elott??? Mit gondoltal, mit fogunk latni ha felteszel egy full negativ tesztet???? En azt se hiszem, hogy te ezen latnal barmit is!!!
2016. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De képzeld el látok,akkor felsem töltöttem volna de mint már írtam lehet száradási csík....olvasd vissza nem fogom neked 3x megint leírni ugyan azt.
2016. márc. 1. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!