Lesz ebből pozi?

Figyelt kérdés

9.-iére nem várom

[link]


[link]



2016. márc. 1. 12:28
1 2
 11/13 Manka68 ***** válasza:

A szervezetben a HCG mérhetően csak a beágyazódás megkezdődése után kezd termelődni, az pedig a menses előtti 2-3 nap. De akkor még annyira kevés, hogy a legérzékenyebb tesztek is alig tudják kimutatni. Azért nincs értelme ilyen korán a tesztelésnek, mert ilyenkor még nincs semmi, amit a teszt kimutathatna. Ha megtörtént is a megtermékenyülés, az embriókezdemény még csak utazik a méhed felé, nincs veled kapcsolata, nem okoz a szervezetedben semmiféle változást.

Szóval türelem, nemvárt napjáig sajnos nem érdemes tesztelni.

2016. márc. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó! A beágyazódás legkorábban a megtermékenyítés után 7 nappal bekövetkezhet! Általában 7-10 nap. A "nem várt" előtt 1 max 2 nappal egy jó minőségű 10-es teszt kimutatja, nekem mondjuk a 25-ös x-epil teszt is simán kimutatta, nem kellett vadásznom a csíkot.

Kérdező! 8 nappal előbb tesztelni tényleg felesleges! Nem fog a teszt semmit mutatni!

2016. márc. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Nem akarlak elszomorìtani de a feltöltött képen én nem látok semmit.Viszont a rossmannban láttam olyan terhességi tesztet (sajnos a pontos márkát nem tudom) ami a menzesz előtt 6 nappal már elvégezhető :)
2016. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!