Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Beültetés után mikortól lehet...

Beültetés után mikortól lehet autóval utazni? Az orvos azt mondta, hogy a járművön utazás a legveszélyesebb.

Figyelt kérdés
2 napod embriókat kaptam ma vissza.
2016. márc. 4. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak lassan döccenő mentesen ☺De egyèbkènt lehet autóba ülni
2016. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A beágyazódás nekem mindkét gyerkőcnél az 5. nap hajnalán történt, addig nem mentem sehová lakáson kívül.
2016. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát mi eleve sokat autóztunk hazafelé a beültetés után, mert messzebbről járunk. Igaz, én végig feküdtem a hátsó ülésen.
2016. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves 2. válaszoló! Érdekelne, hogy miből tudtad ezt ilyen pontosan meghatározni? Én holnap leszek ET+5 napon.
2016. márc. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalatom a begyazódás érzéséről. Hol éles szúrás, hol apró sajgás a méhben és petefészekben 😊 bár ettől függetlenül ez több napig tart ügye... Azt nem érezni,hogy ez annak hanyadik napja.

Nem mentem sehová, se kocsi, se lépcsőzés! Semmi hajolgatás vagy gugolás! Tv, séta a lakásban 😊 kibírható!

2016. márc. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!