Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » A fitymaszűkület súlyosabb...

A fitymaszűkület súlyosabb fajtája összefügg/het a nemzőképességgel?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Hát miután a súlyos fitymaszűkület képtelenné teszi a normális merevedést és ezzel együtt a normális együttlétet, igencsak lehet összefüggés. Ugyanis ha nem szexel az ember fia, mert fáj vagy fel sem áll rendesen, akkor igen valószínűtlen, hogy teherbe ejtsen egy nőt.
2016. márc. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%

Igen,amennyibem a körömgomba is összefügg/het a làbmérettel.


Ez komoly? Vagy neked a fitymàd termeli a spermàt?

Remélem a tegnapit is te kérdezted...

2016. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Miután kezelve van nem befolyásolja. Ha úgy van hagyva, és a férfi nem tud közösülni, az nyilván igen :D

De a férjemnek volt, teljesen körül lett metélve, és most várjuk az első babánkat.

2016. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van merevedés,mégha nem is 100%-os mindig és nyilván van nemi élet,a sperma eljut a megfelelő helyre.Így pontosabb.Nyilván azt én is tudom hogy ha egyáltalán nincs merevedés vagy nemi élet akkor lehetetlen a fogantatás.A körömgombás úrnak üzenem nekem sehol nem termelődik sperpa,mivel nő vagyok.És igen komoly.
2016. márc. 4. 19:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Nektek a kezelés előtt emiatt nemsikerült a baba?
2016. márc. 4. 19:13
 6/7 Knapp ***** válasza:
100%

Szerintem ha ejakuál, akkor nem lehet összefüggés, de el nem tudom képzelni, hogy rendesen élvezi a szexet, ha folyamatosan a saját fitymájára kell figyelnie!

Nem lenne egyszerűbb megműtetni? (mondjuk ezt már gyerekkorban meg szokták tenni)

Nem is túl higiénikus és más bajok forrása is lehet, mert ugye tisztálkodni sem lehet rendesen.

2016. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.

Persze ha fájdalmas, akkor az aktusra képtelenné tehet.

2016. márc. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!