Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Véleményeznétek a hormon...

Véleményeznétek a hormon vizsgálatom eredményét? Több mint 2 éve nem jön a baba.

Figyelt kérdés

illetve többször is megfogant, többször voltak pozitív tesztjeim, de az 5.-ik hétnél tovább nem maradt megg a terhesség. Az immunológiai vizsgálatom negatív lett, a trombofília panel még nincs kész. Most a cukorterheléssel inzulint is kellett volna nézniük, de az nincs a labor eredményben, de a beutalón rajta volt.

Szerintetek van gon ezek alapján? Orvoshoz két hét múlva megyek.

Köszönöm!

[link]

[link]

[link]

[link]


2016. márc. 11. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, de néha beragadnak a gombok a billentyűzeten.
2016. márc. 11. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:
A cukorhoz nem értek ,de a többi eredményed jó lett. Prolaktint és progeszteront néztek? Ezek is fontosak, ha nem jó értékek akkor sajnos okozhatnak vetélést.
2016. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A prolaktin 189 lett, progeszteront meg majd ciklus 21.-ik napján nézik, az még nem volt.

Köszönöm hogy írtál!

2016. márc. 12. 18:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem értek, de a helyedben egy fogorvost is felkeresnék! Nekem az okozta a gondot (sok-sok pozitív teszt, de 5. hétnél én sem húztam tovább), Decemberben kihúzták a rossz fogat, januárban pozitív teszt és azóta is minden rendben.
2016. márc. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló! Kívánom hogy ezután is minden rendben legyen! Hihetetlen hogy csak egy fog... Tudtál róla? Mármint a fogadról. Nekem elvileg nincs rossz fogam, bár néha-néha az egyik oldalon elkezdenek fájni. Pont a múltkor mondtam a férjemnek hogy el kellene menni fogorvoshoz, mert valami nincs rendben.
2016. márc. 16. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!