Bp-s Kaálisok áprilisba megyübk a párommal első konzultációra. Dr Balla Leventéről van valakinek akármilyen tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés
2016. márc. 14. 21:08
 1/6 VeDi84 ***** válasza:

Szia!

Van a Hoxa-n egy fórum ( [link] inkább ott érdeklődj.

Sok szerencsét! :)

2016. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. márc. 17. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi hozzá járunk, jövő héten lesz az első inszemináció. Januárban voltunk ott először, megcsináltuk a szükséges vizsgálatokat és már kezdhetjük is, szóval nem húzza az időt. Ez szimpatikus. Eddig háromszor találkoztam vele, nekem egy kicsit érzelemmentesnek tűnik, szakmailag csak egy dolgot tudok írni róla. Egyszer összekeverték (az asszisztens rosszat adott, ő meg nem vette észre) a mintavevő pálcikákat, csak a vizsgát után derült ki, ezért meg kellett ismételni, megint vetkőzni, mintavétel, nem volt túl kellemes. Egyébként nem vagyunk teljesen elégedettek a Kaáli Intézet színvonalával, nincs összhangban a kifizetett összegekkel. Ha úgy alakul, nem itt folytatjuk a további kezeléseket.
2016. márc. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ertem koszonom a valaszodat..sokan írják hogy a kaáliba eléggé túlterheltek az orvosok..te mit ajanlanál ha nem a kaáli van terved??
2016. márc. 28. 18:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs még tervem. :(( Remélem összejön az inszemináció. Ahogy olvastam, mindenhol vannak problémák, mindenhol túlterheltek, szóval sajnos nekem sincs ötletem. Viszont a Kaáli drága szerintem, pl. az inszemet nem lehet államilag támogatottan csinálni. És amikor először voltunk, januárban, még "csak" 45 ezer volt az inszem, most már 60.
2016. márc. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nincs tervem, sikerült az inszem!! :))
2016. ápr. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!