Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy csak az...

Miért van az, hogy csak az első négy kocka látszódik a hasamon, a többi meg egyszerűen nem akar fejlődni akármilyen gyakorlatokat is csinálok?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy azért mert lerakódott a zsír az alsó hasizomra.Először azt gondoltam hogy de igen a zsír miatt(tudom hogy nincs helyi fogyás)és elkezdtem futni több héten át,de nem láttam eredményét...12/L...

2012. dec. 23. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig ez a helyzet. Az alsó kockákra nagyobb zsírréteg rakódik, ez a legtöbb embernél így van. És jól tudod, hogy nincs helyi zsírégetés, tehát aerob edzés is kell és megfelelő étrend. Mert anélkül az edzés sem elég egy kockahashoz. Tehát kevesebb szénhidrát és több fehérje kell.
2012. dec. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a helyes táplálkozáson sok múlik!
2012. dec. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!