Zsofi111 kérdése:

Ez most terhesség lehet?

Figyelt kérdés
Barátommal eddig végig védekezés nélkül voltunk együtt. A menstruációm már harmadik napja kési ezért teszteltem de totál negatív. kb egy hete voltunk együtt utoljára. lehet azért volt negatív mert korai volt a teszt vagy más oka is lehet hogy késik? (már beállt szóval eddig +- 1-2 nap csúszás volt eddig maximum)

2016. márc. 17. 21:04
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy egyszerűen csak késik. De csinálj nyugodtan még egy tesztet, a biztonság kedvéért :)
2016. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet tenyleg csak kesik. De lehet tul hamar teszteltel! Ha nem jonne meg csinalj meg a vasarnap vagy hetfon reggel az elso vizeletbol!!!
2016. márc. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem egy honapot késet februárban mert nem tudot a petesejtem kiszadulni. ÉS végig negativ volt a teszt. Elvilg már kikelene mutatnia. probáloz másik tesztel. De sressztöl is késhet.
2016. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!