Már biztos hogy nincs baba?

Figyelt kérdés
Ma megjött a nemvárt,de más mint a megszokott maszatolós-véres-barnás nyálkás(bocsi ha undi nemtudom jobban kifejezni:/) és kevés,volt már valakivel így?megköszönném ha írnátok!

2016. márc. 9. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ma pont emiatt mentem nőgyógyászhoz. A tesztem pozitív már több napja, de nemvárt napján nagyon kis mennyiségű rózsaszínes folyást tapasztaltam. Teszteltél már?
2016. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
12.dpon de az negatív lesz,ma akartam tesztelni de így hogy megjött már felesleges,csak azért furcsa ez a menstruáció,és mivolt a nő.dokinál?
2016. márc. 9. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Annak ellenére , hogy 14 dpo után vagyok, még semmit nem látott. Nem köntörfalazott, azt mondta bármi lehet ebből még. Kaptam ultragestant (progeszteront) az enyhe rózsaszínes folyásra. Hétfőn kell visszamennem, akkor már reménykedünk egy petezsákban...
2016. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!