Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Az vajon miért lehet, hogy...

Az vajon miért lehet, hogy bár nincs semmilyen kimutatható problémánk, mégsem sikerül teherbe esnem? Mintha a beágyazódás valamiért nem jönne össze. A ciklusom, a hormonjaim, a szerveim és a férjem is rendben van. És mégsem sikerül, lassan 1 éve.

Figyelt kérdés
A ciklusom 28 napos, pontos, mint az atomóra, a petevezetőim átjárhatók, szervi bajom nincs, sem inzulinrezisztenciám, sem PCO-m, rendszeresen van peteérésem és tüszőrepedésem (nézik UH-n), a hormonjaimat is többször mérték, rendben vannak, a férjem "állománya" is egészséges, a "megfelelő" időben is szoktunk együtt lenni. Szedek Elevit Plust, E-vitamint, D-vitamint, ciklus első felében barátcserjét+cickafarkteát, második felében palástfűteát. Szóval nem ezeken múlik. Akkor mégis mi lehet a baj, hogyan lehetne elősegíteni a beágyazódást, illetve hogy megmaradjon a bébi?
2016. márc. 19. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Keress fel egy pszichológust. Értem, hogy szeretnél, és mindent megteszel érte, de lehet hogy tudat alatt van valami félelmed, aggályod, emiatt nem sikerül.
2016. márc. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Lehet hogy lelki oka van. Túlságosan, görcsösen akarod, vsz ezért nem sikerül. Legalábbis én ilyen görcsös akarásra következtetek a 3 féle vitamin és a 3 féle tea miatt.
2016. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Méhnyálkahártya biopsziád volt már? Lehet tényleg a beágyazódással van a baj. Ez a ne görcsölj rá szöveget meg hagyd a fenébe! Hogy lehet nem rágörcsölni, mikor az embernek minden gondolata a gyerek körül forog... Én is görcsösen akartam, mégis összejött.
2016. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy egy par mindket tagja makk egeszseges, de valahogy nem 'kompatibilisek'. Kulon-kulon lehetne gyerekuk valaki mastol, de egymastol nem.
2016. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ovulációs tesztet kipróbáltad már?
2016. márc. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mi is igy voltunk, aztan elkoltoztunk sajat lakasba es egybol osszejott a baba. Szerintem lelki oka volt, valahogy tudat alatt nem akartam, hogy a baba berelt lakasba erkezzen. Ne stresszelj nagyon es nezz magadba, hogy esetleg van-e valami zavaro tenyezo ami tudat alatt zavar.
2016. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Palástfű *, rozmaring levelek *, cickafark *, citromfű *, málna levelek *, citrom verbéna levelek *, bazsalikom *.

Én most ezzel a keverék teával probálkozom somindenkinek be jött.

2016. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 monyk ***** válasza:
Mi is ugyanígy vagyunk, lassan 2,5 éve. Volt már 4 inszem és most jön a lombik. Egyszerüen én se találok rá értelmes magyarázatot...
2016. márc. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Még egy éve sem próbálkoztok a leírás szerint, mégis túlestél már minden lehetséges vizsgálaton. Miért? Alapból egy év után javasolt a kivizsgálás, nem véletlenül. Egy ciklusban tökéletesen egészséges pár esetén, ha jó időben vannak együtt 20% az esély a terhességre. 20! Az egy éves teherbeesési arány (szintén egészséges párok esetén) 80%. Egyszerűen lehet, hogy csak a maradék 20%-ba estetek bele és kész. Nincsen semmi oka, majd a második évben összejön.
2016. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy egy év próbálkozás letelte előtt már túl vagytok egy sor vizsgálaton, arra vall, hogy nagyon rágörcsöltél. Tudod, a szervezet ezt stresszként érzékeli, és blokkolja a teherbeesést. Most egyszerűen csak lazítani kéne és élvezni az együttléteket.
2016. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!