Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vajon mi lehet a baj? (Orvosná...

Vadrus kérdése:

Vajon mi lehet a baj? (Orvosnál nem voltam gondolva h minden rendben van) de lehet hogy megsem

Figyelt kérdés

Elore is bocsanat az ekezet nelkuli iras miatt.


Lassan 1 eve hogy nem vedekezunk es valamiert nem akar jonni a baba?! Sokszor volt hogy 1hetet kesett vagy epp 1-2 nappal korabban jott meg de nem vett eszre valtozast 7 napig van meg ahogy szokott is. Gondoltam mar sok mindenre pajzsmirigy,ciszta,suly felesleg...mindenre . Igaz orvosnal nem voltam meg de most ugy dontottem hogy ha fel ev mulva sem lesz semmi el megyek. Sosem szedtem fogamzasgatlot es semmi masfele gyogyszert vagy hormon tartalmu dolgot sem. Nem ertem mi lehet a baj. Hozzateszem hogy nem gorcsosen akarunk babat csak azert megis motoszkal a dolog a fejemben hogy miert nem jott ossze eddig?!

Valakinek esetleg hasonlo tapasztalat?


2016. márc. 1. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokan vannak így. Ha 1 évig nem jön a baba érdemes elmenni orvoshoz, csak ő tudja megmondani, hogy mi a bajotok.
2016. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én nem vàrnék még fél évet a helyedben, egy alap kivizsgálásnak bőven ideje lenne már...


A túlsúlyból próbálj leadni addig is, az biztos nem árt ;)

2016. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nem rendszeres mensi okozhatja inkább,hormon gond. Túlsúly is akár,de szerintem azért sok kell ahhoz. Én se vagyok nádszál. Lányom első alkalomra összejött, 171 centi és 86 kiló voltam akkor. Most 8 hetes vagyok a tesóval,második hónapban jött össze,most is vagyok 80 akármennyi kiló legalább. Lányom apja dohányos volt,mostani párom meg túlsúlyos,mégis mindkettővel sikerült.
2016. márc. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

En 162cm es kb 75kg most...de figyelek h mit eszem.

Ez a mensi ossze visszasag kicsit zavar de igazabol amiota eloszor megjott azota van h par napot csuszik.

Gtatulalok a kistesohoz ☺

2016. márc. 1. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem akarsz dokihoz menni, nem próbáltad a hőmérőzést? Abból kiderül, hogy van-e peteérésed!
2016. márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Manka68 ***** válasza:
Az hogy másnak túlsúllyal is sikerül a baba, nem jelenti azt, hogy a súlyfelesleg nem számít. Az számít, hogy miért van a súlyfelesleg. Endokrinológus(meddőségre specializálódott) egy vérvételből kideríti. Szerintem nincs mire várni, ha a hormonjaiddal van gond, a kezelés elég sok időt vehet igénybe.
2016. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!