Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Anyukák, kismamák-gyógynövénye...

Anyukák, kismamák-gyógynövényes teákban írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés
Babát szeretnék,de menszesz előtt pár napig barnázok.(egyébként mindig pontosan megjön)Szeretnék kipróbálni rá teát és szívesen olvasnék tapasztalatokat.A barátcserjére gondoltam.De olvastam a cickafark és palástfű teáról.Nem szeretnék MÉG ezzel rögtön nődokihoz menni,majd csak ha nem jön a baba.
2016. márc. 22. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:
ugyanez volt a gondom bar tenyleg minimalis barnazasrol.volt szo esetemben de 2 nappal mensi elott mar latszodott a papiron. 5. sikertelen honapban kezdtem a citromfu majd ciklus masodik feleben a palastfu teaval. igy azonnal osszejott a babo pedig abban a honapban raadasul a karacsony miatt csak egyszer tudtunk egyutt lenni. baratcserjet en nem vettem mert teaban nem volt a patikaba bogyoba meg sokallottam az arat.
2016. márc. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bella169 ***** válasza:

Én cickafark és palástfűteát ittam, arról tudok írni.

teljesen rendbe tette a ciklusomat, ami elötte 30-40 nap között mozgott és a hőgörém is jobban hasonlított egy ekg görbére mint rendes hőgörbére. 3 hónap teázás után tankönyvi lett a hőgörbém és beállt 35 naposra a ciklusom. A 6. teázós hónapban, egy petevezeték átfúvás után spontán teherbe estem. Mára már 7 hónapos a kishercegnőm :)


Ezeknél a teáknál a következőkre kell figyelni:

Cickafark:

-mensi első napjától peteérésig kell inni

-reggel, éhgyomorra 1 bögre (utána még 20-30 percig nem lehet enni)

palástfű:

-peteéréstől, mensi első napjáig kell inni

-reggel, este 1-1 bögrével (nem kell éhgyomorra)


Elkészítés:

- 2-3gramm teafüvet kell leforrázni (nem túl jó a filteres, ert az csak 1,2g)

- a készítés során fémmel nem érintkezhet (műanyagkanállal adagoltam, meg vettem a teafűhöz üres nagyméretű filtert abba tettem bele a kellő adagot és úy forráztam le)

2016. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!