Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Két napo menstruáció után...

Két napo menstruáció után lehetek terhes Clostival? Három éve, első hónapban összejött a kisfiunk.

Figyelt kérdés
Az utolsó ciklusom február 24. A harmadik naptól szedtem 2*1-et. Március 8-án 25.5 mm-es tüszőm volt, a doki azt mondta, estére/reggelre megreped. Ezután a tizedik napon hasszurka, tizenharmadikon barnás vérzés. Yizenötödiken negatívat teszteltem 25-össel, tizenhetedik napon megjött, de két napig tartott, és gyengébb volt. Egy hete fáj a fejem (egyébként soha nem fáj), és gyenge vagyok, alig eszem. Van még remény?

2016. márc. 26. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, tesztelj, már ki kell, hogy mutassa, ha van valami!
2016. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csinálj még egy tesztet, de valószínű, hogy nem vagy terhes. Lehet, nem repedt meg a tüsző, ciszta lett belőle, az is okozhat ilyen panaszokat.
2016. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy előfordulhat, hogy nem reped meg, főleg a PCOm-mal. Szerintem megrepedt, mert bár most nem éreztem semmit (az első babámnál nagyon görcsöltem), volt egy alig észrevehető vérfoltom a 15. napon. Harmadik naptól szedtem 2*1-et, és amíg szedtem, nagyon ijesztő tüneteket produkált. Szinte biztos voltam benne, hogy sikerült. Csak azt nem értem, hogy lehettek beágyazódásos tüneteim, ha mégis megjött. :-( Szüléstől szoptatás végéig nyoma sem volt a PCO-nak, bár peteérésem se lett, és most újra előjött.
2016. márc. 28. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Fura dolgokra képes a PCO... Csináltál terhességi tesztet? Az lenne a biztos.
2016. márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem csináltam. Annyira lehangoló a negatív. Biztos voltam benne, éreztem, hogy sikerült, de már nem bízom benne. Jövő héten elmegyek vizsgálatra, akkor 6 hetes lennék, ha esetleg csoda folytán mégis lenne valami. Ha mégsem, a Closti utóhatásában bízom. Egy év kellett, hogy rávegyem a dokit, hogy történjen már valami. Sejtettem, hogy kettőből kettőhöz nagy szerencse kell. :-( Szörnyű, hogy a "tünetek" is ennyire semmitmondóak, és nem lehet eldönteni, a gyógyszer okozza-e őket. Azóta azok is enyhültek. Félek, hogy korai vetélés volt. A vérzésem viszont a szokásostól gyengébb volt. Azt esetleg tudjátok-e, hogy ha ennyire korán távozik a baba, gondot okoz-e az Rh összeférhetetlenség. Mert esetünkben ez is fennáll...
2016. márc. 30. 21:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam leírom a fejleményeket, hátha valakinek segít. A rövidre szabott mensivel induló ciklus 14. napján mentem dokihoz, késleltetett Closty-hatás reményében, Pé-nek nyoma sem volt, viszont a vizsgálat szokatlanul fájdalmas volt, aminek szervi oka nincs az uh alapján. Endokrinológusnál kötöttem ki, a terheléses cukorvizsgálaton durván elbuktam (12,69), TSH 0,004, pajzsmirigy túlműködés. Rosszabb esetben alulműködésre számítottam...Ellentmondásos az egész. Holnap nézzük a nemi hormonokat. Nem értem az egészet. Stimuláció után egyértelműen történt valami, teljesen másként érzem magam. Mi történik? Járt így még valaki?
2016. ápr. 22. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!