Méhpempővel kapcsolatban tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Egy éve próbálkozunk a babával, nem rég jutottam el odáig, hogy megállapították a pajzsmirigy alulműködést (6.9)és elkezdtem rá gyógyszert szedni.Novemberbe és decemberben nagyon hosszú volt a ciklusom 45 napra jött meg ezért elkezdtem utána olvasni és rátaláltam a méhpempőre, amit el is kezdtem enni. Abban a hónapban amikor ettem gyönyörű 31 napos ciklusom volt. A következő hónapban mikor nem szedtem megint 40+-os ciklus volt. Elméletileg úgy kell szedni a pempőt, hogy kúra szerűen 28 napig igen aztán 28 napig nem. Szóval szerintetek ilyen problémával szedhetem folyamatosan? Vagy ajánlott betartani a kúrát?

2016. márc. 16. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírás alapján 3hónapos a kúra, ami után kell szünet.

Ciklus beállításra az inofolic porról is csak jókat olvastam! Én is iszom egy hónapja, és összejött 😉

2016. márc. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amit én rendeltem azon 28 napos volt a nőknél a kúra de akkor megpróbálom 3 hónapig hátha utána rendbe jön! Köszönöm az infót, utána olvasok! :)
2016. márc. 17. 08:07
 3/3 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom,h 3 hónapos kúra után kell a szünet :)
2016. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!