Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Meddig tarthat a Clostibegyt...

Meddig tarthat a Clostibegyt mellékhatása, és peteérésnél járt valakinek fájdalommal?

Figyelt kérdés

Tegnap este vettem be az utolsó szemet, és kíváncsi lennék kinek meddig tartott a mellékhatás, persze ha volt!

Nekem szédülés, enyhe látászavar,alhasi szúrkálás és ami a legrosszabb az a ingerlékenység.Nagyon durván feszült vagyok.

Tényleg ha peteérés lesz (pár nap) azt éles fájdalmakkal fogom megérezni?

Kicsit félek. És jó lenne ha megszűnne mihamarabb a mellékhatás.

Megosztanátok velem a tapasztalatokat?

Köszönöm



2016. márc. 30. 11:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Mellékhatása nekem nem volt, viszont amikor először szedtem, akkor a 2. ciklusban olyan fájdalmas ovulációt csinált, hogy mondtam a dokinak, hogy ha ilyen ovulálni, akkor én köszi, most jöttem meg a gyerekcsinálásból :o
2016. márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem 2 mellékhatása volt. abban az 5 napban amíg szedtem semmi étvágyam nem volt, úgy kellett erőlteti magam, hogy egyek. ez elmúlt amint nem szedtem már. a másik a hőhullámok voltak, ez tartott egész ciklusban. normális ha erősebben fogod érezni az ovus fájdalmat.
2016. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a váléaszokat!

Igen hőhullám nekem is van, azt el is felejtettem írni!

Remélem ez a sok "szenvedés" meghozza gyümölcsét!

Mindig eszembejut, hogy 2 féle nő létezik.

1. aki megtesz mindent,hogy legyen gyermeke

2. aki megtesz mindent,hogy ne legyen!

Nagyon szeretnénk, hogy legyen!

2016. márc. 30. 12:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor nem okozott mellékhatást akkor általában ovut sem csinált.Az ovut nem éreztem minden ciklusban.

Eddig összesen 10 ciklusban szedtem,2 gyermekemet köszönhetem a clostinak,a 3. nem akar beköltözni :(

2016. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

10 ciklusban? Huha! 2 gyerkőchöz gratulálok, a 3. babának meg szorítok!

Nekem első hónapom de kezdem azt hinni nincs okom reménykedni.Kevés akinek elsőre sikerült :(

2016. márc. 30. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Első gyerek 3 clostis ciklus.

Második gyerek 3 clostis ciklus után.

És jelenleg 4 sem hozott eredményt.Most rápihenünk 😊

2016. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon drukkolok Nektek :)
2016. márc. 31. 08:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is nektek :)


4es voltam

2016. márc. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!