Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért veszélyes a megszakított...

Miért veszélyes a megszakított közösülés? Mi 5 éve csináljuk, és semmi. Lehet, hogy egyikünk meddő?

Figyelt kérdés
Nekem a nődoki nem mondta, hogy gond lenne, viszont kb 6 évvel ezelőtt 3 évig szedtem fogamzásgátlót.

2016. ápr. 3. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
nalunk is nem volt semi , ugyanogy vedekztem , most pedig mikor akarunk babat , nem jon .... ugy hogy nem tudom ezt a vlaszt , nekem problemaim vannak a hormonokkal ... de te nalad nm tudom ...
2016. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
mi 10 évig védekeztunk igy. amikor pedig eldontottuk, hogy gyereket szeretnénk, elsore teherbe estem.
2016. ápr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Megint az agysebészek akarnak gyereket, itt elsősorban #1-re gondolok :D
2016. ápr. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki a temetőbe menet is dohányzik és nem a tüdőrák viszi el. Ettől még a dohányzás sokaknál tüdőrákot okoz. Évente 100ból 35 nő teherbe esik így. Te nem vagy közöttük. Ettől még nem vagy meddő.
2016. ápr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kicsit már beparáztam :)
2016. ápr. 3. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Csak az idegi folyamatok lezajlásának "abnormalitása" miatt mondják, hiszen a természetes idegi folyamatok robbanásszerű kisülése némileg zavart szenved, nem teljes a feszültségmentes állapot elérése egyik félnél sem.
2016. ápr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 narancs223 ***** válasza:
Mi pharmatexel vedekeztunk mindig de el is ment bennem peteéréskor sokan az mellett lesznek terhesek olvastam róla , utána sima megszakítással akkor se volt baba, most meg első adandó alkalommal összejött mikor tervezzük a babát, emberfüggő
2016. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
7 évig így "védekeztünk" nèha óvszerrel, nem volt gond. Mikor belevágtunk második hónapban sikerült a baba.
2016. ápr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is igy vedekeztunk, most mult egy eves a kislanyom :D :D
2016. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi cirka 2 év megszakításos védekezé után vagyunk túl. Élesben próbálkozunk kb 1 hónapja és nem estünk még kétségbe. Te se tedd :9
2016. ápr. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!