Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tojásfehérje szerű folyás,28-2...

Tojásfehérje szerű folyás,28-29napos ciklus késik 34. napnál tartok terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 7. 13:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt egy teszt tudja megmondani. Mi itt nem. 50-50%
2016. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

én megmondom! koncentrálok, koncetráááááálok és nem. nem vagy terhes.

5.000.- lesz, számlaszámom priviben küldöm!


off: legközelebb az ezotéria témakörbe írd az ehhez hasonló kérdésedet

2016. ápr. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kigúnyolni! Azt gondolom, te arra voltál kíváncsi, hogy a tojásfehérje szerű folyás 34.napnál utalhat e terhességre?

Igen utalhat! Nekem így volt. Mindig azt éreztem na tuti megfog jönni, tojásfehérje folyásom volt, feszültek a melleim.

Csinálj egy tesztet, most már nyugodtan tesztelhetsz! Ha bizonytalan vagy a ciklusodban 10-es erősségű tesztet vegyél reggeli első vizelettel csináld meg!

Ha nem vagy terhes, akkor is mindenképpen menj orvoshoz,ilyen hosszú ciklus hormonzavarra utal!

2016. ápr. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát pár napos késéssel lehetsz, miért ne lehetnél? Csinálj egy tesztet.

Folyás az nekem mikor milyen volt. Volt nyűlós is, volt krémes is, vagy vizes is. Tényleg mindenféle. Nem is adnék a folyásra, itt a késés sokkal lényegesebb. Persze lehet több oka is, de ezért kellene egy tesztet csinálni.

2016. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mesélj, csináltál tesztet? ☺

3-as voltam

2016. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem csináltam, de ma veszek és a reggeli vizelettel majd megcsinálom úgy hallottam h az a legbiztosabb! Hasmenésem is van, meg a fehér folyás tart de gyengébben mint tegnap!
2016. ápr. 8. 06:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Ird meg mi volt! Szorítok :)

3-as

2016. ápr. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendben!! Kösziiiii 
2016. ápr. 8. 08:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem negatív lett.. :( csak akkor fogalmam sincs mi lehet ez :( kimutatná már a teszt?
2016. ápr. 9. 07:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet megmondani.

Vagy nem vagy terhes. Nekem 5 napot késett hólyaghurut miatt a múlt hónapban. Mivel sose késik bele is éltem magam, hogy talán baba.

Vagy később volt ovud.

Vagy igaz ritka de van olyan, hogy egyszerűen a vesék nem úgy választják ki a HCG-t és nem mutatja a teszt vagy csak jóval később.

2016. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!