Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fagyibabás beültetés, mi...

Fagyibabás beültetés, mi segíthet?

Figyelt kérdés
FET előtt állunk. Nem vagyok mai csirke, 35 évet töltöm' Apa miatt kell a lombik.Alapból pozitív vagyok, de most berezeltem, hogy mi van, ha a fagyik nem tapadnak meg,a korom miatt. Két gyermekem már van, több oka van, hogy még egy picurt szeretnénk. Első beülti nem sikerült, nagyon el voltunk kenődve. Most elkezdem szedni a Czeizel-1 vitamint. Mivel segíthetnék még, hogy beágyazódjanak a babók (de legalább egyikük)? Kérlek, ha van valakinek ötlete, ami segíthet, ossza meg velem. Köszönöm :)
2016. ápr. 10. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos érdemben nem tudok segíteni. Max a pozitív gondolkodás. Nézz körül a Hoxa fórumokon. Nem tudom itt mennyien vannak, akik ilyenen túlestek már. Viszont javaslom, ha nem tipikusan olyan fórumon csevegsz, ne használj olyan szavakat, hogy fagyibaba, mert tuti lesz egy-két bunkó aki belédköt. Sok sikert!
2016. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Minden orvos azt mondta nekem, ha a ffi oldalon van a gond mindig jobbik eset!

Google a beírod és kiad egy rakat vitamint amúgy.

Amit mi szedtünk a C1000, a spártai vitaminból a multit, abban van b komplex, halolaj, cink es minden más amit külön vettem előtte. De úgy elég húzós volt, így 6000.- azt hiszem. És sok hús a fehérje miatt.

Én rengeteget pihentem, nem mentem sehová 1,5hetig.

Sok sikert kívánok!!!

2016. ápr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fehérjedús táplálkozás, hogy jó vastag legyen a méhnyálkahártya, és rengeteg folyadék. Mást nem tudsz tenni sajnos, csak imádkozni.

Sok sikert! :)

2016. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!