Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikerült valakinek 3 vagy 2...

Sikerült valakinek 3 vagy 2 napos embrió transzfer?

Figyelt kérdés
eddig mindig 5-6 naposakat kaptam vissza, de most nem sikerült túl jól a stimum, és csak 2 embrióm lett. Egyik 2, másik 3 napos. mik az esélyek hogy megmaradnak?

2016. febr. 29. 09:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj, egyre inkább a két napos a "divat" ha lehet ilyet mondani. Egyre inkább ezt alkalmazzák és állítólag külföldön is így van ez. Jobb helye van ottbenn. :) Sok sikert, szerencsét... Sok kell a lombikozáshoz ;)
2016. márc. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Bíztatásképpen leírom a mi történetünket.


Első lombikunkra készültünk. 14 petesejtet szívtak le, 12 termékenyült meg, ebből 8 volt tökéletes és 1-et kaptunk vissza 2(!!) naposan!


El voltunk kenődve mert azt gondoltuk így nem fog sikerülni, de Et+13 napon a vérvétel pozitív lett!


S az eredmény? Bent alszik a kiságyban, 3 hónapos csodaszép kislány!


Hidd el, ha egy baba jönni akar akkor jönni is fog! Sok sikert!

2016. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, ez egész biztató amit irtatok. Én csalódtam a 6 naposokban, valamiért nekem egyszer sem maradtak meg (1 stimus és 1 fet beülti) nem birták a változást, vagy nem tudom. más bajom nincsen, szóval reménykedem én is hogy nekem ez a 2, és 3 naposkák jobban beválnak. igazából miért mondják akkor hogy a 5-6 naposnál nagyobb az esély? csak azért, mert azok ki vannak szelektálódva, válogatva, hogy ki marad meg 6. napra, de a minőségük nem biztos hogy jobb mint egy két naposé, csak a két napos nincs kivel összemérve hogy ki lesz a legjobb, és ki marad a végére. de attól az is lehet éppen ugyanolyan jó, csak nincs miért elvinni az 5. napig. viszont egy 5 napos meg hiába van letesztelve a napok számának emelésével, ha az nem birja elviselni a hirtelen változtatást. Lehet túl sokáig megszokta a lombikban, és hirtelen sok neki a beültetés. Egy két napos meg szinte megtermékenyités után egyből visszakerül az anyukába, lehet hogy ebben tényleg van valami jó ötlet is. kiváncs lennék rá, hogy külföldön miért ezt alkalmazzák újfent? mi lehet az indokuk, hogy nem viszik el őket 6 napig? lehet az amit én irtam?


utolsó, te hogyhogy csak 1-et kaptál vissza ha ilyen sok lett? miért nem legalább kettőt? örülök hogy ennyire jó választás volt, és pont megmaradt! :)

2016. márc. 2. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!