Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Férfi meddőségből "gyógyult"...

Férfi meddőségből "gyógyult" már ki valaki?

Figyelt kérdés
Olyanok véleményére lennék kíváncsi akik hasonló problémával küzdenek. Jó lenne hallani valami pozitívumot!
2016. ápr. 14. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol fugg, mitol meddo. Ismerosom ferjenek a vezetek nem mukodott, de a spermakkal nem volt gond es mesterseges uton osszejott a baba. Masik ismerosomnek a spermai voltak lassuak, ezert nem jott ossze a baba. Vegul kapott gyogyszeres kezelest es most mesterseges uton probalkoznak ok is. Szoval attol fugg, mi okozza a meddoseget es lehet-e kezelni.
2016. ápr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek, tényleg attól függ, hogy mi okozza a meddőséget.

A páromnak anno volt herevisszér műtéte, jöttünk, mentünk magánklinikán, TB finanszírozta, kb. 20.000,- Ft-ba került, ez a konzultáció díja volt. Persze neki nem volt jó élmény :), azóta is meséli, hogy kicsapták a heréjét a hasára, de utólag gyorsan túl lehet rajta lenni. Aztán FER14-eztünk, közben én sem voltam a termékenység istennője, nekem is gyogyit kellett szedni magas prolaktinra, de a műtét után 6 hónapra sikerült a baba, de el is ment. Aztán újra próbálkoztunk, újra spermavizsgálat - közben szaladtak a hónapok - , produkált egy elég rossz eredményt, az addigi legrosszabbat, bár még a spermaszán így is határértéken volt, de a mozgás és az alak is gyatra lett. Elmentünk egy andrológushoz, azt hiszem Dr. Szabó Ferenchez, magánrendelésére. Ott helyben vettek egy újabb mintát és tenyésztést is - na ez már sokba került -, ahol kiderült, hogy van valami baci az ondóban. Végig kellett csinálni egy 2 hetes antibiotikum kúrát, plusz felírt egy csomó mindent, amiből végül nem mindent vettünk meg, "csak" a következőket: FER 14, L-karnitin, 1000 mg-os C vitamin, E vitamin, Omega 3 és koenzim Q 10.

2 hónap múlva baba volt a pocakban, pontosabban babák, de végül a tündéri kisfiam maradt velem.


Szóval a kérdésedre a válasz, igen, ha hasonló a probléma, mint nálunk. Fel a fejjel!


Ja igen, forró fürdő és mértéktelen, gyakori alkoholfogyasztás is tiltó listán volt. (Azért 1-2 sör a kánikulában még nem bűn.)


Aki korábban már olvasta ezt a sztorit, annak bocsi, már leírtam párszor.

2016. ápr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csökkent mozgást és károsodott alakot állapìtottak meg.
2016. ápr. 14. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Akkor ugyanaz mint nálunk volt. Hajrá! Ezen sokat lehet javítani, nekünk az andrológus az ominózus alkalomkor azt írta az ambuláns lapra, hogy lombik javasolt. Ehhez képest természetes úton hipp-hopp jött. Tényleg hasznosak ezek a gyogyik, megéri kipróbálni!

MENNI FOG!

2016. ápr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatást! Már meg is rendeltem a vitaminokat.
2016. ápr. 15. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!