Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Málnalevél tea tényleg peteéré...

Málnalevél tea tényleg peteérés segítő? A palástfű tea is szintén ilyenre jó? Melyiket érdemesebb használni, és a ciklus hanyadik napjától kell kezdeni?

Figyelt kérdés

A hőm alapján úgy vettem észre, hogy nincs ovulációm.

Mit ajánlanátok a peteérés elősegítésére?


2016. ápr. 17. 11:42
 1/9 Bella169 ***** válasza:
 A málnalevelet a terhesség végén ajánlják, segíti a szülést. Teherbeeséshez én a cickafark-palástfű kombót ittam. A ciklus első felében (mensi első napjától-peteérésig) kell inni. Reggel éhgyomorra 1 bögrével. (Utánna még 20-30 percig nem lehet enni). 2-3g teafüvet kell leforrázni (ezért nem jó a filteres, jobb az ömlesztett kiszerelésű). Az elkészítés során fémmel nem érintkezhet. (lehet kapni üres teafiltereket, plusz érdemes beszerezni műanyag kanalat ha nincs) A ciklus második felében (peteéréstől-mensesig) kell inni. reggel, este 1-1 bögrével. Nem kell éhgyomorra. elkészítés ugyan az mint a cickafarknál. É mértem mellette az ébredési hőt, így láttam azon is a változást. 3 hónap alatt teljesen rendbetette a ciklusom. Beállt fix hosszúságúra, és a hőgörbém is szabályos lett (elötte jobban hasonlított ekgv görbére mint hőgörbére). Az 5. teázós hónapban, és a petevezeték átfúvást követő ciklusban megfogant a kislányom. Már 8 hónapos mosolygós kismanó. Sok sikert neked is :)
2016. ápr. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Bella169 ***** válasza:
Az kimaradt hogy a cickafark a peteérést segìti. A palástfű meg a beágyazódást.
2016. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A cickafark a peteérés segítő!

A palastfu a beágyazodast segíti, a malnalevel meg a szülésnél a tagulast.


Az jo ha mered a hodet, mert a teaknal ajánlatos, mivel a cickat a mensi elmultatol a ovuig kell inni. Napi két cseszevel reggel es este.

Ha látod h felment a hő, vagyis megvolt az ovu, valts palastfure addig míg megjön.

Mensi alatt ne igyál semmit.


Ha 3 hónap alatt nem tapasztalsz változást, azért vizsgaltasd ki magad!


Sok sikert!

2016. ápr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem leírni, h nekem is rendbe tette a ciklusomat, ezért ajánlom es hiszek benne!!!

Az 5. Ciklusban fogant nálunk is mindkét gyerkoc. :-)

2016. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt csak az orvos tudja megmondani, esetleg a teszt, hogy neked van e ovulációd. És nem, nem fog megtörténni teáktól, ha esetleg nincs.
2016. ápr. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A palástfű tea is segíti a peteérést.
2016. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

palástfű tea


- Menstruáció rendszertelensége esetén fogyasszuk kúraszerűen, naponta 1-2 csészével. Beállítja a ciklust, szabályozza azt.


- Enyhíti a görcsöket, alhasi fájdalmakat.


- Ha babát szeretnénk, akkor is ihatjuk. Erősíti a méhet, javítja a termékenységet. A ciklus 1. felében a peteérést, a 2.-ban a beágyazódást segíti.

2016. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A málnalevél igen,jó a terhesség utolsó két hetében,a könnyebb szülés érdekében,ugyanis lazítja az izmokat.A ciklus első felében ovulációig málnalevél a petesejt minőség javítására,és előrébb hozza az ovulációt,ovu után palástfű,a progeszteron növelésére,és beágyazódás elősegítésére.Nekem a cickafark nem volt jó,mert bekavart a ciklusomba.Sok sikert! :)
2016. ápr. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
endokrinológus! de ne oldd fel vízben, hanem csak menj el hozzá, garantáltan segíteni fog a peteérésedben!
2016. ápr. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!