20. napja késik,1halvány teszt,2 negatív, tegnap pár csepp barnás folyás mi lehet?

Figyelt kérdés
Nemvárt előtt 1nappal voltunk együtt a párommal, azelőtt meg ciklus közepén 3*, nemvárt után 4.napom teszteltem egy halvány pozit, utána 2 negatívat 6.-7.napon! Azóta semmi mensi.. alhas néha fáj! Tegnap barna folyás pár csepp ami 3-4óra alatt elmúlt? Mi lehet? Arra gondoltam hogy megvárom a következő esedékes mensit, és akkor megyek dokihoz ha az sem lesz! Szerintetek? Lehet hogy mensi előtti napon lettem terhes es azért nem mutatta a teszt? Reménykedhetek?

2016. ápr. 20. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív lehetett fals is sajnos. Szerintem nincs baba. Még ha ki is tolódott volna a peteérésed 20 nappal ezelőttig,már jelezné a teszt.
2016. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék dokihoz, mert ha meg is jön a következő, megölne a kiváncsiság, hogy volt-e bármi.
2016. ápr. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem, 20 napja késik és nem mentél orvoshoz? Még ha nem is baba van a dologban, ez akkor sem normális, én már rég utána jártam volna...
2016. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem ugyan ilyen tüneteim voltak ciszta miatt.
2016. ápr. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!