Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Clostibegyt szedtem először,...

Clostibegyt szedtem először, és valami nem jó a mensesemmel! Volt valaki így?

Figyelt kérdés

Rendszertelen volt a ciklusom!(átlagban 31-35 napos)Ez volt az első clostibegyt hónapom!Most vagyok a ciklus 30.napján.De szombat óta iszonyatosan fájnak a melleim,szédülök, és görcsölök!Hétfőn volt 2 csepp barna, kedden 2 csepp rózsaszín, ma pedig pecsételő vérzések,nagyon kevés! Tesztelni nem tesztelek még, majd max szombaton mert rendszertelen ciklus mellett ezt nehéz belőni.Bár szerintem ha terhes lennék, nem véreznék :(

Viszont az lenne a kérdésem, volt e valakinek ilyen clostibegyt szedése mellett? Egyszerűen nem akar megjönni, csak pecsétel.3 napja. De intenzív a görcs!

(tudom nem vagytok orvosok, tapasztalatokra lennék kíváncsi)

Köszönöm


2016. ápr. 20. 12:28
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Bocsánat nem 3 napja pecsételgetek hanem 5 napja.

Mégsincs rendes vérzésem!

2016. ápr. 20. 12:31
 2/11 anonim ***** válasza:
Mikor volt uh alapján a tűszòrepedés?
2016. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 piroska és a farkas ***** válasza:
Velem progeszteronhiany miatt szedetett a doki closty-t, de a ciklus masodik feleben utrogestant kellett szednem, h ha sikerul a baba, meg is tudjon maradni. Neked azt nem kellett volna?
2016. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

UHH..olyanokról beszéltek itt, amiről foggalmam sincs!

Nekem semmit nem mondott az orvos!

1 szer voltam ultrahangon,akkor volt tüszőrepedés azt mondta!Meg annyit mondott nincs ciszta és a méhnyálkahártya vastagsága tökéletes!

Ez 9-én volt.Annak 11 napja!

Akkor még nem is kellene megjönnie?

De akkor miért pecsételek?

Na ezek jó kérdések....

2016. ápr. 20. 13:34
 5/11 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem több hónapon keresztül előzte meg a normàl menzeszt napokig tartó barnàs pecsételés. Egyéb jelek is voltak, amik progihiànyra utaltak. De nem értem, a dokid megnézett, se szó se beszéd felírta a closty-t, h na akkor szedje Galambom, majd meglátjuk mi sül ki?
2016. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát nagyon úgy néz ki!! Engem nem vizsgált meg előtte!Csak rákszűrés volt!

De azt hiszem azonnal orvost váltok!!

2016. ápr. 20. 13:55
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. ápr. 20. 14:03
 8/11 piroska és a farkas ***** válasza:
100%

Amikor én elkezdtem figyelni, h vmi nincs rendben, elmentem egy nő nőgyógyàszhoz, és elmondtam neki, h különböző tünetekből arra gyanakszom, hogy nincs peteérésem. Annyit kérdezett

: " Ès miért zavarja ez magát?"... Az orvosvàltàs bizony néha jó ötlet...

2016. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

El se hiszem, hogy komolyan ilyet mondott...

Jól tetted hogy váltottál,én is ezt fogom tenni!

2016. ápr. 20. 14:31
 10/11 anonim ***** válasza:

Én amikor anno clostit szedtem, legelőször is elmentem a nőgyógyászhoz, megvizsgált, majd kért következő ciklusban egy hormonprofilt (vérvétel a ciklus 3,14,21 napján), és az eredmények tudatában (nem volt semmi gond, volt peteérés is az eredmény szerint), a páromat is elküldte spermatogramra, illetve utána még csinált egy laparoszkópiát is nálam (átjárhatósági vizsgálat), és mikor már mindent kizárt, akkor jöhetett a closti (férjemnek lett nagyon rossz a spermaképe, és inkább a siker érdekében clostival stimuláltuk a peteéréseket, hogy több érjen).

Amikor el kezdtem szedni, a 8,10,12,13 napon UH követés, majd a 13. ciklusnapon tüszőrepesztő szuri. Így kellene kinéznie is egy alapos vizsgálatsorozatnak! De azért nem semmi amit egyes orvosok művelnek! Felháborító!

Sok sikert!

2016. ápr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!