Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Januárba volt egy éve hogy...

Harsányi Boglárka kérdése:

Januárba volt egy éve hogy meghalt a kisbabám 12hetesen! Azota nem esek teherbe! Voltam órvosnál azt mondta minden rendben van! Kérdezném akkor mért nem sikerül a kisbaba? Peddig szedem a gravidát is!

Figyelt kérdés
Várom a válaszokat köszönöm

2016. ápr. 14. 12:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A terhesség, teherbe esés az egy érdekes dolog. Ha orvosilag rendben vagy, akkor esélyes, hogy pszichés dologról van szó. Például nem tudod feldolgozni, hogy 12 hetesen elvetéltél. A pároddal nagyon rágörcsöltetek, bármi lehet.


Nem ritka jelenség, hogy egy pár elvileg egészséges, mégsem jön nekik a baba. Aztán szétmennek, rámegy a kapcsolat, összejönnek mással, és mindkettőnek gyakorlatilag elsőre sikerül.

Érdekes dolgok ezek.

2016. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami történt :( nekem csak 6 hetes petezsák volt.... de már az is nagyon megviselt :(

nálunk még nem telt el annyi idő, de már így is kétségbe vagyok esve.... és a doki szerint rendben van minden velünk.

bocsi h nem tudtam érdemi választ adni!

talán túlságosan akarjuk...azért nem sikerül.

2016. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én első babin 11 hetesen ment el, majd' belepusztultam, kb 1 év volt mire eljutottam odáig, hogy OK próbáljuk újra, eztán 7. Hónapban sikerült.


Barátnőm rögtön a vetélés utáni 2. ciklusban babás lett, ö azt mondta neki kellett ez hogy tovább lépjen, ő annyira akart gyereket, hogy majd megveszett.


Nálad is valószìnűleg lelki okok vannak a háttérben, ezeket próbáld kibogozni, mert ezt csak te tudhatod.


Én pl k*ra féltem, hogy újra elvetélek, ezért is vártunk addig míg meggyászoltuk, elfogadtuk, hogy az első elment, és úgymond továbbléptünk, és kivártam, hogy elmúljon a para.

2016. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudtatok, hogy keszen alltok ujra probalkozni? :( en 4 napja tudom hogy AZ embriom felszivodott, 2 napja spontan elveteltem, iszonyu fajdalmak kellett. Ugy erzem csak akkor tudok tovab lepni ha ismet teherbe esek, de rettegek attol is hogy meg egyet elveszitek :( egyszeruen nem tudom, nem erzem mi a helyes. Legszivesebben Mar holnap ujra megrobalnam. Persze tudom...elobb kontrol es legalabb egy honap varakozas...

Tenyleg erdekes a pszichenk...egy forum on olvastam hogy meddonek nevezett no elso remenysugara volt AZ elso vetelese, mert latta azaltal h kepes a baba megfoganni...nincsenek szervi gatak...talan ha igy fogjuk fel konnyebb. Kitartast. Sok erot Nektek

2016. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!