Raneznetek a hormonsoromra?

Figyelt kérdés

Öt ev probalkozas es millio allitolag tökeletes hormonsor utan a következöt sikerült produkalnom. (21. nap) Szerintem eleg gyalazatos, de sok problemat magyaraz ( pl. hogy nem tudok teherbe esni, hogy összevissza verzek, nulla libido es a többi). Velemeny? Orvossal nyilvan konzultalok, de meg varom a valaszat.

[link]


2016. ápr. 20. 21:35
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy probalsz segiteni. Tenyleg millio dologra vizsgaltak mar: nincs PCOS-em, endometriozisom, mindket oldalon atjarhato a petevezetekem, nincs IR-em, nincs cisztam, myomam, nem kimutathato egyetlen szervi elvaltozas sem. Eddig minden hormonsorom rendben volt, tavaly D-vitamin hianyt allapitottak meg, a Menmentisben annyit mondtak ra, hogy napozzak. Tul vagyok mar az Inofolic, baratcserje, progeszteron krem, mehpempö, Duphaston, Utrogestan, Closty kuran es ket lombikon, illetve egy vetelesen es egy kezdödö IR kezelesen. Egeszsegesen etkezek, sportolok, eddig minden orvosi tanacsot betartottam.

Szerintem ez a vervetel eredmeny most tenyleg nagyon sz@r lett, es azt kerdezem magamtol, hogy vajon az eddigi labor nem mutatta, hogy baj van, vagy mi? Nyilvan van szervi oka, hogy eddig nem lett babank es nagyon kivancsi vagyok, hogy mi az. Na, de csak valaszol valamikor az orvos.

Azt nem tudja valaki, hogy az inzulin terheles nelküli 120 perces erteke mikor normalis? Nem talalok rola semmi infot.

2016. ápr. 22. 23:33
 12/31 anonim ***** válasza:

Terhelés nélküli 120 perces? Ezt hogy érted?

Az ugyanaz, mint a 0 perces.

2016. ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Ugy ertettem, hogy siman csak ennem kellett, nem kellett cukros lötyit innom.
2016. ápr. 23. 09:10
 14/31 anonim ***** válasza:
Még van egy fontos vizsgàlat ami a véralvadàsodat nezi.Azon voltàl?
2016. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Hàny évesek vagytok? A vetélésed az a lombik alatt volt vagy spontàn terhességből?
2016. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

27 eves korom ota probalkozunk, most leszek 32, a ferjem 34. A veteles az elsö lombik utan volt. Veralvadast tudtommal nem neztek meg.

De akkor szerintetek ez a hormonsor igy jo, es nincs gaz? Mer szerintem siralmas, es elsö körben ezzel kene valamit kezdeni.

2016. ápr. 23. 14:35
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kuldeni egy kicsit regebbi hormonsort is? Szerintem nezesd meg a beagyazodasert felelos géneket(véralvadàs) centrumlabnal is van a 3 gén 15 ezer.Lehet hogy itt a gond mert azt irtad hogy a hormonjaid regebben jok voltak most lett csak siralmas....
2016. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Ez tavaly ilyenkori, szinten 21. napi.

Majd megprobalok valahogy eljutni a veralvadasra. Mivel nem Mo-n elünk eleg nehez, de talan a haziorvosom rabeszelhetem.

2016. ápr. 23. 20:42
 19/31 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem ,mindenképpen elkellene menni, mind a kettőtöknek genetikai vizsgàlatra. Csak egy vérvétel az egész. De rengeteg mindent kitudnak belölle mutatni. Leiden mutàcio, prothronbin mutàcio,mthfr mutàcio, stb.. A pàrodnak is lehet y kromoszóma rendellenessége. Stb.. Ez teljesen független a hormon gondoktól,. Valószînű nincs péd, ahogy làtom az eredményt. De régebben még volt, és mégsem jött a baba. Így valami màs gond is van. Szerintem. Nekem ultrogestànt írták ki, amitől cisztàs lettem és túl stimulàltàk a petefészkem és ezért nincs pém, + 1200 prolaktin szint. Nem lehetett volna csak úgy ultrot kapnom mert prothronbin mutàciom van... !! Sűrű a vérem. Szurizom nagam.Amit magàn uton nézettünk meg mert, csak azt mondta mindig a doki hogy probàlkozunk.. Rem segitettem.
2016. máj. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Még annyi ,hogy a hàziorvos ebben nem tud segíteni. Legalàbbis nekem így volt. Keresni kell egy Genetikus dokit. Ő küld el a vérvételre.
2016. máj. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!