Raneznetek a hormonsoromra?

Figyelt kérdés

Öt ev probalkozas es millio allitolag tökeletes hormonsor utan a következöt sikerült produkalnom. (21. nap) Szerintem eleg gyalazatos, de sok problemat magyaraz ( pl. hogy nem tudok teherbe esni, hogy összevissza verzek, nulla libido es a többi). Velemeny? Orvossal nyilvan konzultalok, de meg varom a valaszat.

[link]


2016. ápr. 20. 21:35
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen, mindenkeppen sokat segitettel. Az endorkinologus maganban több mint 50.000 Ft ert annyit mondott erre a hormonsorra, igyak gyogyteat es szedjek vitaminokat. Klassz, mi? Genetikus talalni itt sajnos nem olyan egyszerü, de probalok keresni. Remelem nem meg ra ingem-gatyam. :(
2016. máj. 4. 16:18
 22/31 anonim ***** válasza:
Hàt nem egyszerű!! Tudom!! Nekünk sem jött a baba 2 évig! Utàna 5 vetélés. Mind a vérem miatt! Most kiderült hogy az ultro miatt rossz a hormonok!! Elötte jó volt.. Sajnos magàn uton ez a genetikai vizsgàlat 200.000 ft. Magyarban tudok orvost ajànlani..
2016. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy én màr a dokikon megsem lepődöm!! Hihetetlennek!! Velünk is annyi minden történt màr! Nem érzik àt az ember helyzetét és érzéseit! Sajnos!
2016. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Köszi, tenyleg! Valahol azert szomoru, hogy a sorstarsakra jobban szamithat az ember mint a diplomas orvosokra.

Asszem jövö heten muszaj lesz elmennem a haziorvoshoz, es valahogy rabeszelni hogy adjon beutalot genetikai vizsgalatra. ( Itt elvileg adhat ö is indokolt esetben). Majd lehet azt hazudom neki, hogy közben volt meg ket pozitiv tesztem. Ugysem tudjak bebizonyitani, hogy nem. En tudom, hogy dragak a vizsgalatok, de fel nem fogom miert kell 3x elvetelni ahhoz, hogy megvizsgaljanak veralvadasra, meg genetikara, különösen, ha (itt)4 lombikos probalkozast tamogat itt az allam. Marmint azon kivül, hogy tök jo üzlet a korhaznak.

Majd kitalalok valamit, köszi a tippeket.

2016. máj. 5. 10:09
 25/31 anonim válasza:
Mellékvese problémára vizsgáltak?
2016. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Hat elvileg ez let volna az a vizsgalat... Közben panaszt emeltem az orvosnal, rögtön tudott rendes ertekelest adni. Javasolt egy vagon vitamint es hasonlot, amik a mellekveset hivatottak rendberakni. Mellette megyek penteken masik orvoshoz, hatha ö többet mond.
2016. máj. 18. 12:10
 27/31 anonim válasza:
Hát nem azért, de a mellékvese problémákat normális orvos ennél alaposabban vizsgálja ki. Vannak különböző tesztek stb. (17oh progeszteron mérés, dexamethason teszt, acth terhelés stb.) Én voltam az utóbbi mellékvesés.
2016. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Nekem egy genetikai eredetű mellékvese betegségem van egyébként, ami lehet életet veszélyeztető (ha csecsemőkorban jelentkezik), de tünetmentes is (ha felnőttkorban jön elő). Nekem az enyhébb, de nem tünetmentes verzió van, kamaszkoromban jelentkezett. 17oh progeszteron kissé magasabb + férfihormonok (dheas, androsztendion, tesztoszteron) nagyon magasak. A ciklusom mégis rendben van, van peteérésem és nincsenek cisztáim. Viszont sajnos vannak nagyon kellemetlen és nehezen elfogadható tüneteim (hajhullás, szőrösödés). DE mint említettem, van akinek nincsenek tünetei. A 17oh progeszteron mérése, acth stimulációs teszt és genetikai vizsgálat mutatja ki. Ehhez viszont nagyon jó endokrinológus kell.
2016. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

A gondom nekem az, mar biztos irtam, hogy engem tenyleg senki nem vesz komolyan. Csinalnak egy vervetelt oszt jovan. Komolyan tudom mondani, hogy kb. 19 mindenfele szakositasu orvos szerint teljesen normalis dolog, ha valaki elvileg rendszeres ciklussal, peteeressel, mintaszerü spermiogrammal, verkeppel egyszerüen nem marad terhes. Es mind tök okes, es en tulzom el a dolgokat. Menjek lombikra, mert az az ultimativ megoldas es ne hisztizzek, hogy szeretnem, hogy rendesen vizsgaljanak meg. Volt vizsgalat, nem talaltak semmit, ergo nincs bajom.

Ilyeneket hallgatok, hogy forduljak pszichologushoz ( nyilvan en vagyok lelki serült, mert ilyeneket merek mondani, hogy nem szeretnek egy 3. lombikba belevagni, amig nem tudom hogy mi az oka, hogy nem sikerül), engedjem magamhoz a teremtö energiat ( no komment), meg hogy lehetnek elteresek a hormonokban, de ez meg nem baj.

A nögyogyaszom annyit mondott a hormonsorra, hogy elöfordul az ilyen, mindenkit er stressz. Es meg (igaz nagyon kedvesen es burkoltan), de annyit tett hozza, hogy hagyjam öt beken a fassagaimmal. Menjek lombikra, az segit. Mondtam, hogy voltam ketszer, es nem segitett. Nem baj, a harmadik majd tutira. Es ha nem? Hat legalabb megprobaltuk. Es hogy nem baj, ha engem emiatt kirugnak az allasombol es nem sikerül, mert nekem kell eldöntenem meddig megyek el egy gyerekert. Tehat ha nem lesz, az egyes egyedül az en döntesem miatt lesz. (Kösz)

Mar voltam annyi helyen, annyi föorvos vizsgalt, voltam mindefele hires maganklinikam, annyi penzt kifizettem zokszo nelkül, hogy mar lassan ugy erzem elegem van.

Meg elmehetnek 72 masik orvoshoz, lombikok sorara es tarsai, de ugysem mennek vele semmire. Mert egyetlen egy emberrel nem talalkoztam az elmult 5 evben, aki tenyleg segiteni akart volna.

2016. máj. 27. 12:13
 30/31 anonim válasza:
Nagyon sajnálom és meg is értem a helyzetedet
2016. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!