Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy hete késik a menszeszem...

Egy hete késik a menszeszem de a teszt negativ lett. Ugy e nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Egy hete késik a menszeszem. Csináltam tesztet reggeli vizeletbol és negativ lett. A mult hónapban a menszeszem utan ket nappal voltam együtt a barátommal, megszakitásal csinátuk. 2 hónapja veszitettem el a szuzessegemet. Ugy e nem vagyok terhes mivel semmi ra utalo jel nincs vagyis nem szedulok, nem faj a fejem, a hasamban sem erzek semmit.

2016. ápr. 21. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most megúsztátok, de a megszakítás NEM VÉDEKEZÉS!
2016. ápr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem két hét (11 nap) késés után lett a tesztem láthatóan pozitív.

Elmész dokihoz és megkérdezed, mi okozza a késést. Lehet, hogy nem terhesség, hanem elkaptál valamit. Tudod, a megszakítás a fertőzésektől nem véd...

2016. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem csinálj még egy tesztet a biztonság kedvèért.Egy mensi sok mindentől kèshet pl stressz,de ha kèsőbb sem jön meg menj el nőgyógyászhoz egy kivizsgálásra.Mindenkinél más a terhesség, van akinek már az elejèn jelentkeznek a terhessègi tünetek(gyakori vizelési inger,hányinger,hasfájás) van akinek csak a terhesség végén vagy egyáltalán nincsenek tünetei.A megszakításos vèdekezés nem rendes vèdekezési módszer,teherbe is eshetsz tőle!!
2016. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Menzi után 2 nappal hogy lennél terhes, főleg úgy, hogy megszakításos védekezést alkalmaztatok?

Elkezdted a nemi életet élni, ez hatással van a menzeszre, aktív nemi életet élők menstruációs ciklusát megzavarja kicsit. Én a helyedben nem aggódnék, főleg úgy, hogy a teszt is negatív, de ha nagyon zavar a dolog, akkor még egy teszt meg nőgyógyász.

2016. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De most öszintén az helyet ,hogy a szüzeséged elvesztésén ügyködtél inkább a védekezésen gondolkodtatok volna azon a napon. Ha terhes vagy akkor vagy abortusz a vége vagy egy nem kivánt terheség 1x évesen. Nem olyan drága a gumi se a fogamzásgátló.
2016. ápr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!