Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 28napos a ciklusom,37. Napon...

28napos a ciklusom,37. Napon járok mensi sehol, teszt negatív lett ma reggel mi lehet?

Figyelt kérdés
Lindynette fogamzásgátlót szedtem 4évig, júliusban hagytam abba 3hónap szünet, október óta próbálkozunk! Mióta nem szedem a gyógyszert 28-29-30naposra alakultak a ciklusaim, március 10, 15, 19, 20, 20, Április 6! Ezeken a napokon voltunk együtt! A ciklus 37.napja van ma nyúlos fehér folyásom volt a napokba, ma negatívat teszteltem, kimutatná a teszt ha terhes lennék? Nagyon elvagyunk keseredve :(

2016. ápr. 9. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki kellene hogy mutassa már régen.

Keresd fel az orvost, hogy kiderítse az okát.

2016. ápr. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha terhes lennél, akkor kimutatta volna már ennyi idő után a teszt.

Viszont bármikor előfordulhat, hogy bármilyen különösebb ok nélkül késik, vagy akár ki is marad egy hónapban a menzesz.

Én a helyedben azért még megvárnám a következő hónapot, amikor a következő menzesz lenne esedékes, ha akkor sem jön meg, akkor orvoshoz fordulnék.

2016. ápr. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha volt peteeresed kozepidoben (a 28 napos ciklushoz szamitva), akkor mar kimutatna a teszt.

Az is lehet, hogy valamiert kesett a peteeres, vagy elmaradt teljesen ebben a ciklusban, ilyenkor a menstruacio is bizonytalan, hogy mikor jon.

Ha kizarhato a terhesseg, akkor ennyi kesessel en mar elmennek az orvoshoz a helyedben a kovetkezo heten. Megneznenek ott is uh-val, ha nem latna terhessegre utalo jelet, akkor kapsz gyogyszert, ami meghozza a menstruaciot es a kovetkezo ciklus siman lehet teljesen normalis.

De elobb-utobb magatol is megjon, csak kerdes, hogy mikor.

2016. ápr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szia. Èn is hasonló cipőben járok.

Veled mizu azóta?

2016. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia latom nagyon turelmetlen vagy. Ugyanezt kiirtad tegnap!:)

Amig nem jon meg addig van remeny, ha megjon ott a kovi honap!!!! Szerintem siman lehet meg pozitiv is belole!!!:) szoritoi

2016. ápr. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja meg par napja is. Ennyire ne izgulj. Azzal csak artasz.ne gorcsolj ra. :) tesztlj par nap mulva, folyas sokszor jo jel
2016. ápr. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!