Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Székesfehérváron Dr. Gyuranecz...

Székesfehérváron Dr. Gyuranecz Miklósról tudtok véleményeket írni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy szülést már nem vezet, de én most sürgősben megyek hozzá, mert tőle kaptam a leghamarabb időpontot. Kétszer volt már méhen kívüli terhességem, valamint vetélésem is volt. Most első körben az a lényeg, hogy valaki megnézzen végre, hogy jó helyen van-e.
2016. ápr. 25. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 2 éve voltam nála,de nem magánban,hanem a nővédelmiben.Nekem nem tetszett a stílusa,de gondolom a magán betegeivel biztos szebben bánik.
2016. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megbízható és alapos legyen az a lényeg.
2016. ápr. 25. 12:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy én a nővédelmibe megyek, de nem a központ által jelentkeztem be, hanem a mobilján beszéltem vele, mondtam is neki, hogy privátban is jó csak mihamarabb. Ő mondta, hogy eleső körben oda menjek mert ott több eszköz áll rendelkezésre.
2016. ápr. 25. 12:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Az alaposságra nem mondok semmit,mert a nővédelmiben futószalagon mennek a páciensek.Én végig odajártam a terhességem alatt,mivel akkor költöztünk a városba.Így senkit nem ismertem.Több orvosnál is voltam ott,de ő hozzá csak egyszer mentem,mert bunkónak találtam.Azt sem engedte,hogy a férjem bent legyen a 12 hetes uh-n,mondván úgy sem látna semmit .
2016. ápr. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Voltam nála, de nem voltam elájulva én sem tőle. Szerintem is olyan .... olyan... semleges.

4. Te láthattad a monitort? Mert nekem az is furcsa volt, hogy én nem láthattam. A korábbi dokijaim mindig mutatták vizsgálat közben. mármint a korábbi terhességemnél.

3 hét múlva kéne mennem hozzá, de mi van akkor ha egyszerűen nem megyek és nem szólok semmit? Felhívom az eddigi dokimat.

2016. ápr. 27. 16:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy orvos volt aki megengedte.Ifj.Nagy László.Én ő vele voltam legjobban megelégedve.
2016. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy értettem ,hogy a Gyuranecznél te láthattad-e?
2016. ápr. 27. 17:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha még olvassátok, jelzem, hogy most voltam nála privátban és teljesen más volt. ok. tudom, hogy a pénz beszél, de ilyen téren egyik orvos sem különb. Lényeg, hogy jó fej volt, és lehet vele viccelődni is, és bármit kérdezni, nagyon türelmes. Az ajtón árlista is van, ezt is korrektnek találom, nem mindenhol van kiírva, csak a hasukra ütnek sok helyen. Sőt ami meglepett, hogy kevesebbet kért mint ami ki van írva uh-hoz.
2016. máj. 17. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!