Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ultrahangon voltam és ez volt...

Ultrahangon voltam és ez volt a leletem. Bal oldali ovariumban 35mm -es sonolucens képlet látható. Ez most tüsző vagy nem?

Figyelt kérdés
clostibegyt gyógyszert szedtem, és ma voltam ultrahangon, de azt sem tudom hogy volt e ovum vagy nem. egyáltalán volt e pete érésem, nem mondott a doki semmit csak egy hét múlva ultrahang. tudna valaki írni tapasztalatot.
2016. ápr. 27. 09:24
 1/10 anonim ***** válasza:
A 35 mm már nem tüsző, hanem ciszta... :( Nem sikerült megrepednie, ciszta lett a tüszőből. Kellett volna repesztőt kapnod szerintem. Én nem kaptam Closty mellé, nekem megrepedt anélkül is, de van, akinek szükséges.
2016. ápr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint már volt ovum. A doki annyit mondott, hogy megkell repednie és abból lesz terhesség.
2016. ápr. 27. 10:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, pont azt mondom, hogy nem... Az ovuláció az, amikor az érett tüsző megreped. Nálad úgy néz ki, nem sikerült megrepednie, ezért lett belőle nagy ciszta.
2016. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor ez már szerinted nem fog megrepedni? ez az orvos is dili, mert ő azt mondta megkell repedni. akkor ez ahonap megint reménytelen ezek szerint.
2016. ápr. 27. 11:47
 5/10 anonim ***** válasza:

ez már nem tüsző, max luteális cysta lehet. ez mellett simán eshetsz teherbe,mivel az esetek többségében a tüsző sárgatestté -luteális cystává- fejlődik repedés után.

nekem stimulálás nélkül volt 3 ilyen cystám ami 8 centisre duzzasztotta a petefészkem, és az egyikből lett a mostani pocaklakónk :) a 32. hétben vagyok :)

hanyadik ciklusnapon volt az uh?

2016. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a 13.dik ciklusnapon. nem nagyon értem amit írtál, de akkor már ne is próbálkozzunk? mármint ebben a hónapban? pedig most akartunk raalni, mert úgy gondoltam most lesz ovu.
2016. ápr. 27. 17:14
 7/10 A kérdező kommentje:
és még egy kérdés, tegnap óta tejeskave színű folyásom van ami még eddig nem volt. Az mitől lehet?
2016. ápr. 27. 17:34
 8/10 anonim ***** válasza:
általában 20-22mm körül repednek meg a tüszők. attól függően milyen uh képet ad látszik, hogy luteális cysta e. a mérete alapján azt gondolnám, hogy ez már a sárgatest és megrepedt a tüsződ hamarabb. Clostikúra alatt előfordul. hődet nem mérted?
2016. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mértem, de az ovum általában a11.dik napon szokott lenni, mivel csak 25 naposak a ciklusaim. Az uh pedig a 14.dik napon volt. de nem éreztem ovulációt, akkor ezek szerint nem is volt ovu? szerinted?
2016. ápr. 28. 11:59
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsi leirtam. A 13.dik ciklusnapon volt uh.
2016. ápr. 28. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!